Bezpłatne bankomaty

Zwrot pieniędzy za zakupy. Przez całe wakacje, kupując bilety komunikacyjne lub płacąc za parkowanie przy pomocy aplikacji mPay, otrzymamy zwrot 10 proc. poniesionych kosztów. Aby wziąć udział w akcji wystarczy zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym bezpłatną aplikację mPay i wprowadzić do niej kod promocyjny 2232105. Promocyjne pożyczki.

Euro Bank oferuje pożyczki gotówkowe „Wypożyczka” oparte na bardzo prostych zasadach. Klient ponosi tylko jedną, z góry określoną „opłatę za wypożyczenie” stanowiącą całkowity koszt pożyczki, np. dla kwoty kredytu 5 tys. zł na okres 12 miesięcy opłata ta wynosi 500 zł. „Wypożyczka” na dowolny cel dostępna jest dla kwot 3,5 tys., 5 tys. oraz 10 tys. zł. na roczny okres kredytowania.

Zastanawiasz się nad otworzeniem lub zmianą konta bankowego?

Reklama

Porównując oferty banków, sprawdź jakie są warunki wypłat pieniędzy z bankomatów. To bowiem jedna z najczęstszych usług z jakich korzystamy. Bez żadnych opłat wypłacimy pieniądze z bankomatu danego banku.

Często bezpłatne są także wypłaty z sieci Euronet. Są jednak banki, które oferują korzystanie za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce, np. Alior Bank (Konto Wyższej Jakości), Bank SMART (SMART Konto), T-Mobile Usługi Bankowe (T-Mobile konto), Meritum Bank (Konto z Gwarancją), Bank Zachodni WBK (Konto Godne Polecenia), mBank (e-Konto); Bank BPH (Lubię to! Konto).

Artykuł pochodzi z kategorii: Pieniądze

Świat & Ludzie

Zobacz również

  • Pani Barbara mieszka w Gdańsku, w domu graniczącym z obszarem objętym strefą płatnego parkowania. Podobnie jak inni mieszkańcy jest zmuszona parkować samochód na ulicy przed domem. Do niedawna... więcej