• Informacje na temat:

  1600 brutto ile to netto

Artykuły na temat: 1600 brutto ile to netto
 • W Berlinie za 1600 euro miesięcznie

  ...stopniach... zamarza płyn do mycia szyb, jaki stosują. Tego przerobić nie jest w stanie Najważniejsze pytanie. Za ile i ile pracy ma? Zaczynając od tego drugiego, odpowiada;  - Tyle, że nie jestem tego w stanie przerobić. Pracuję około dwustu godzin miesięcznie. Mógłbym więcej, ale fizycznie nie dam rady. Zarabia 9,55 euro brutto za godzinę, co daje 7,8 netto na godzinę. Za pracę w niedziele ma...

 • Ile kosztuje wykończenie sypialni i garażu?

  W poprzednich częściach obliczyliśmy, jaki będzie koszt budowy domu oraz wykończenia łazienki , kuchni i salonu . To jednak nie koniec wydatków, zostały nam jeszcze trzy sypialnie i garaż. Sprawdźmy więc, jakie będą koszty kompletnego wykończenia i wyposażenia tych pomieszczeń przy wykorzystaniu Kalkulatorów Budowlanych.

 • Rząd zarekomenduje podniesienie płacy minimalnej w 2013 r. do 1600 zł

  ...- Rząd będzie rekomendować podniesienie płacy minimalnej w 2013 r. do 1600 zł - poinformował premier Donald Tusk, potwierdzając wcześniejsze nieoficjalne informacje.

 • Rząd zarekomenduje podniesienie płacy minimalnej w 2013 r. do 1600 zł

  - Rząd będzie rekomendować podniesienie płacy minimalnej w 2013 r. do 1600 zł - poinformował premier Donald Tusk, potwierdzając wcześniejsze nieoficjalne informacje.

 • Ile można zarobić na świątecznych porządkach?

  Święta Bożego Narodzenia związane są z dużymi wydatkami. Trzeba przygotować kolację wigilijną i kupić prezenty. Z pewnością grudniowe świętowanie nadwyręża budżet niejednej rodziny. Z drugiej jednak strony są one doskonałą okazją, aby zarobić dodatkowe pieniądze. W internecie pojawia się znaczna ilość ogłoszeń osób świadczących usługi sprzątania. Ile zarabiają osoby porządkujące cudze domy?

 • Ile zarabiają studenci?

  Wczorajszy tekst pt. "Studenci się cenią" wzbudził wiele kontrowersji wśród czytelników portalu Interia.pl, o czym świadczy ogrom komentarzy. Jak napisał dziennik "Metro", studenci w pierwszym roku pracy oczekują średnio wynagrodzenia w wysokości 1967 zł netto, a w drugim ich oczekiwana pensja wynosi 2761 zł netto. Co na to internauci ?

 • Ile zarabia listonosz? Zdziwisz się...

  ...18 października obchodzimy Dzień Poczty Polskiej. Z tej okazji przyjrzyjmy się wynagrodzeniom zatrudnionych na stanowisku najbardziej kojarzącym się z pracą na poczcie. Ile zatem zarabiają listonosze?

 • O ile wzrośnie pensja minimalna w Polsce?

  Rząd będzie rekomendował podniesienie płacy minimalnej w 2013 r. do 1.600 zł - poinformował we wtorek premier Donald Tusk, potwierdzając wcześniejsze nieoficjalne informacje PAP. Przedstawiciele pracodawców uważają, że nie powinna ona w przyszłym roku przekroczyć 1600 złotych brutto, zaś związki zawodowe domagają się podniesienia jej do poziomu 1676 złotych brutto.

 • Rząd się nie ugiął, podwyżka płacy minimalnej tylko o 100 zł

  Rada Ministrów w trybie obiegowym przyjmuje rozporządzenie podwyższające minimalne wynagrodzenie do 1600 zł. Ma na to jeszcze dzień.

 • Ile zarabia listonosz? Zdziwisz się...

  18 października obchodzimy Dzień Poczty Polskiej. Z tej okazji przyjrzyjmy się wynagrodzeniom zatrudnionych na stanowisku najbardziej kojarzącym się z pracą na poczcie. Ile zatem zarabiają listonosze?