• Informacje na temat:

  a1 budowa mapa

Artykuły na temat: a1 budowa mapa
 • Polska mapa zamożności. Tu zarobisz najwięcej

  Średnia pensja na Śląsku jest o 1,4 tys. zł wyższa niż w biednych regionach.

 • Budowa domu - wszystkie etapy krok po kroku

  Proces budowy każdego domu jednorodzinnego składa się z kilku niezmiennych etapów. Warto się upewnić, że każdy z nich uwzględniliśmy już na etapie przygotowań. Dzięki zapoznaniu się etapami budowy domu krok po kroku możemy perfekcyjnie przygotować się do całego przedsięwzięcia - a co za tym idzie usystematyzować i usprawnić prace budowlane.

 • Philip Morris stworzy blisko 700 nowych miejsc pracy i zainwestuje ponad 150 mln zł w nowe centrum

  Międzynarodowy koncern tytoniowy Philip Morris International (PMI) rozpoczął budowę na terenie swojej fabryki w Krakowie centrum biurowo-produkcyjnego o wartości 150 mln zł. Inwestycja przyniesie w ciągu kilku najbliższych lat blisko 700 nowych miejsc pracy.

 • TAURON Dystrybucja pozyskał kolejne środki unijne na budowę i modernizację sieci średniego i niskiego napięcia. Głównym celem projektu będzie budowa i modernizacja sieci elektroenergetycznej pozwalająca na jej dostosowanie do funkcjonalności sieci inteligentnej (SMART).

 • 11 procent bezrobocia to historia - dostaną 1000 etatów

  Firma ze stolicy zatrudni tysiąc osób w budowanej w Połańcu nowej fabryce.

 • Kiedy dostaniesz pozwolenie na budowę?

  Jakie warunki musi spełnić projekt budowalny, a jakich formalności dopełnić inwestor, by możliwe było uzyskanie pozwolenia na budowę?

 • Gdzie jest praca dla specjalistów IT?

  Większość firm korzysta z technologii informatycznych i potrzebuje wsparcia wykwalifikowanych pracowników z dziedziny IT. Ta zależność powoduje, że aktualnie ponad 8 tysięcy firm zatrudnia specjalistów IT. W jakim regionie Polski najczęściej zatrudniany jest informatyk i w jakiej branży może liczyć na pracę?

 • Nowe, trudne szlaki na mapie Europy

  Z mozołem powstają projekty infrastrukturalne łączące kraje Europy Środkowej i Wschodniej - tak przecież potrzebne dla likwidacji barier komunikacyjnych i rozwoju regionów. Brak pieniędzy nie zawsze jest głównym powodem. Największy to rozstaw szyn.

 • Dużo pracy i wysokie zarobki

  .... zaangażowanie w budowanie relacji z klientami, nastawienie na sukces, przedsiębiorczość i kreatywność, zdolności interpersonalne, silna osobowość, komunikatywność, wysoka kultura osobista. Co ciekawe(...) dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie. Telekomunikacyjna mapa Polski Osoby poszukujące zatrudnienia w branży "telekomunikacja i zaawansowane technologie" w roku 2011 najłatwiej mogły...

 • Małe miejscowości to białe plamy na handlowej mapie Polski

  Duże galerie i centra handlowe są dominującym formatem na polskim rynku. Odpowiadają za trzy czwarte podaży powierzchni handlowej. Natomiast parki handlowe w mniejszych miastach to niezagospodarowana nisza. Według ekspertów Cushman & Wakefield miasta poniżej 100 tys. mieszkańców cechują się niewykorzystanym potencjałem, co w kolejnych latach może przyciągać inwestorów.