• Informacje na temat:

  a1 cennik oplat

Artykuły na temat: a1 cennik oplat
 • ...musisz zapłacić zawsze, nawet jeśli sąd zwolni cię z ponoszenia kosztów notarialnych. Jeśli sąd nie zwolni cię z kosztów, możesz negocjować stawkę z notariuszem. W cennikach podane są stawki...

 • "Co łaska" czy zgodnie z cennikiem? Jak płacić w Kościele

  Papież Franciszek wielokrotnie krytykował zbytnie skupienie księży na materialnych aspektach wykonywanych czynności. Głowa Kościoła katolickiego wprost sprzeciwia się cennikom, które pojawiają się w niektórych parafiach. Jego zdaniem takie działanie to przykład grzechu zgorszenia. Ponadto papież twierdzi, że "ludzie nie wybaczają księżom przywiązania do pieniędzy".

 • Od stycznia 2016r. obowiązuje zmieniony cennik opłat pocztowych, droższe są niektóre przelewy. Kolejna nowość – tym razem na plus: od marca bieżącego roku przesyłki sądowe znowu będziemy odbierać wyłącznie na poczcie i u listonosza.

 • Kolejne podwyżki w bankowych cennikach!

  Banki drenują kieszenie klientów - kolejne instytucje decydują się na podwyżki opłat i prowizji. W skali miesiąca zmiany nie są wielkie, jednak roczny koszt korzystania z rachunku wyraźnie rośnie.

 • Taksa może być stała. Jeśli chodzi np. o poświadczenie podpisu czy uzyskanie odpisu z aktów notarialnych. W przypadku umów kupna – sprzedaży czy darowizn podstawą do ustalenia honorarium rejenta jest wartość majątku oraz stopień zawiłości sprawy. Orientacyjny cennik znajdziemy np. pod adresem: www.notariusz-cennik.pl/notariusz-cennik.html. Warto wcześniej zapytać, w jaki sposób należy dokonać...

 • Sieć stacji ładowania samochodów GreenWay ogłasza wprowadzenie opłat

  Największa w Polsce sieć ogólnodostępnych stacji ładowania samochodów elektrycznych - firma GreenWay Polska - ogłasza wprowadzenie opłat za korzystanie z jej infrastruktury. Cennik może zacząć obowiązywać od 7 maja 2018 roku.

 • ...zgodne z cennikiem ze strony internetowej. Co robić? Michał ze Skawiny Wysokość opłat windykacyjnych nie powinna przekraczać rzeczywistych kosztów, jakie przedsiębiorca poniósł w związku z dochodzeniem zaległej należności. Pożyczkodawca ma prawo obciążyć Pana kosztami, które faktycznie poniósł w związku z wysłaniem upomnienia (nie powinny one być wyższe niż podstawowa oplata za SMS u operatora...

 • Czy czekają nas podwyżki opłat za śmieci?

  Po wyborach samorządowych ruszyła w gminach fala podwyżek opłat za śmieci. Powód jest jeden - urealnienie stawek w związku z wyższymi kosztami składowania, energii i transportu. Resort środowiska jest natomiast zdania, że gminy powinny de facto obniżać opłaty - poprzez wdrażanie selektywnej zbiórki - bo zaczyna się czas, w którym surowce wtórne będą miały swoją wartość.

 • Na rynku niestety nie brakuje nieuczciwych firm, dlatego nową ofertę powinna pani dokładnie przeanalizować: sprawdzić cennik, okres obowiązywania umowy i tzw. ukryte koszty, czyli np. czy wypowiedzenie lub nieprzedłużenie umowy nie jest obarczone jakąś karą. Ponadto zmiana sprzedawcy energii elektrycznej nie może się wiązać z żadnymi opłatami. Jeżeli firma żąda od pani np. zapłaty za montaż...

 • Źródło w KE: Część polskich operatorów nie chce znieść opłat za roaming

  Polscy operatorzy sieci komórkowych, T-Mobile i Play, nie chcą w pełni dostosować się do regulacji UE o zniesieniu opłat za połączenia roamingowe - twierdzi źródło PAP w KE. Plus nie przedstawił jeszcze oferty cenowej swym użytkownikom. Jedynie Orange zadeklarował całkowite zniesienie opłat za roaming.