• Informacje na temat:

  a1 w łodzi

Artykuły na temat: a1 w łodzi
 • ​Whirlpool najemcą w pierwszym biurowcu Nowego Centrum Łodzi

  Nowa Fabryczna, pierwszy budynek komercyjny wzniesiony na terenie Nowego Centrum Łodzi, rozpoczęła wynajem powierzchni. Już w lipcu swoje Centrum Usług Wspólnych, obsługujące Europę, Bliski Wschód i Afrykę, otworzy w nim firma Whirlpool.

 • Ratują Pałac Steinertów w Łodzi

  Trwa remont zabytkowego Pałacu Steinertów przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi.

 • Commerz Systems, spółka z branży IT, zatrudni w Łodzi 500 osób

  Pół tysiąca osób zamierza zatrudnić Commerz Systems - spółka branży IT, która w piątek oficjalnie otworzyła swój oddział w Łodzi. Pracę znajdą zarówno doświadczeni informatycy, jak i ci, którzy dopiero zaczynają karierę zawodową.

 • Ruszyła budowa Bramy Miasta Łodzi

  W Łodzi ruszyła budowa Bramy Miasta - kompleksu dwóch biurowców o łącznej powierzchni najmu 40 tys. m kw., w których znajdzie się 4 tys. miejsc pracy oraz otwarta przestrzeń dla mieszkańców i turystów. O rozpoczęciu prac poinformował inwestor, firma Skanska.

 • W Łodzi będą produkowane części do samolotu Airbus A350

  ...​Producent m.in. części do samolotów Airbus francuska firma Nimrod Group otworzyła w czwartek w Łodzi zakład produkcyjny Azura Polska. Prezes Nimrod Group Eddy Ephrati poinformował, że to szósty na świecie oddział biznesowy firmy.

 • Comarch, producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych, uruchomił nieodpłatnie w Łodzi pilotażowy program usług Zdalnej Opieki.

 • W Łodzi powstanie blisko 3,5 tys. nowych miejsc pracy

  Łódź ulega dużym przeobrażeniom. Kluczowym czynnikiem wpływającym na ukierunkowanie rozwoju miasta i jego przemian jest wyznaczenie w Strategii Zintegrowanego Rozwoju Łodzi 2020+ priorytetowych(...) Inwestora i Współpracy z Zagranicą w Urzędzie Miasta Łodzi. Ze względu na centralne położenie w kraju naturalnym kierunkiem rozwoju Łodzi są logistyka i transport. Duży udział w PKB miasta ma również...

 • Ze wszystkich miast analizowanych w raporcie Metrohouse i Expandera, w Łodzi odnotowano największy wzrost średnich cen transakcyjnych. Jego przyczyną było nabywanie przez kupujących mieszkań o mniejszych metrażach, których cena m kw. jest zwykle wyższa. Na pocieszenie możemy dodać, że przez dłuższy czas tanie powinny pozostać kredyty hipoteczne. Niedawna wypowiedź prezesa NBP daje nadzieje na to

 • Nowe miejsca pracy w Łodzi w fabryce części lotniczych Azura Polska.

  W nowej fabryce części lotniczych Azura Polska w Łodzi powstanie 300 miejsc pracy. Będą tam produkowane elementy do samolotu Airbus A350.

 • Jeśli po lofty, to tylko do Łodzi?

  Lofty to produkty adresowane do grupy nabywców, którzy potrafią docenić połączenie industrialnego klimatu starych pofabrycznych przestrzeni z nowoczesnymi rozwiązaniami - identycznymi jak w przypadku apartamentów. Ile kosztują takie mieszkania w Łodzi?