• Informacje na temat:

  a4 rzeszów

Artykuły na temat: a4 rzeszów
 • ​Powieje wielkim światem. W Rzeszowie powstaje Centrum Usług Wspólnych Deloitte

  .... Dodał, że Rzeszów od niedawna dopiero "stawia" na outsourcing. - Do tej pory skupialiśmy się głównie na przemyśle lotniczym czy na informatyce. Dlatego tylko w marzeniach mogliśmy się spodziewać, że(...) takiej, która jest potrzebna dla tego typu inwestycji.  Wicedyrektor Deloitte Polska Marek Turczyński powiedział na konferencji, że Rzeszów rywalizował z 18 krajami w Europie Środkowej. - Wybraliśmy...

 • Rzeszów - tygrys wśród polskich miast

  Tereny wschodniej Polski często potocznie określane są mianem "Polski B", ze względu na niższy poziom rozwoju gospodarczego i społecznego, niższe dochody ludności, słabo rozwiniętą sieć komunikacyjną czy przemysł. Warto jednak zwrócić uwagę na jedno miasto na wschodzie, położone na Podkarpaciu. Chodzi o Rzeszów, który jest swoistą "zieloną wyspą" na mapie "Polski B".

 • Podkarpackie: 3 tys. miejsc pracy ma powstać w strefie Rzeszów-Dworzysko

  Prawdopodobnie w kwietniu br. odbędą się pierwsze przetargi na sprzedaż działek inwestycyjnych na terenie Parku Naukowo-Technologicznego Rzeszów-Dworzysko. Na 83 ha podstrefy Mieleckiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej ma powstać ok. 3 tys. miejsc pracy.

 • W Rzeszowie rozpoczął się Kongres Gospodarczy 590

  Z udziałem m.in. prezydenta Andrzeja Dudy, premier Beaty Szydło, wicepremiera Mateusza Morawieckiego oraz prezesa NBP Adama Glapińskiego - w czwartek przed południem w podrzeszowskiej Jasionce rozpoczął się Kongres 590.

 • W Rzeszowie Deloitte zatrudni 300 osób

  W czerwcu otwarte zostanie w Rzeszowie Regionalne Centrum Usług dla Audytu na Europę Środkową firmy Deloitte. Placówka będzie zajmować się m.in. przygotowywaniem...

 • Mieszkanie dla Młodych: Rzeszów wykluczony

  W pięciu miastach wojewódzkich ciężko jest znaleźć mieszkanie używane, które można kupić z pomocą programu Mieszkanie dla Młodych. Zdecydowanie najgorsza sytuacja jest w Rzeszowie.

 • W Rzeszowie, na lotnisku Jasionka pracę znajdzie nawet 250 osób

  Na podrzeszowskim lotnisku w Jasionce w największych hangarach w Polsce swoją bazę otworzyła firma Linetech. Spółka, która wykonuje generalne przeglądy samolotów, zatrudniła już ponad 50 pracowników. Docelowo pracę znajdzie nawet 250 osób.

 • Asseco wdrożyło w Rzeszowie system obsługi i zarządzania strefą płatnego parkowania. Stanowi on dopełnienie Rzeszowskiego Inteligentnego Systemu Transportu (RIST). Jego zadaniem jest poprawa warunków funkcjonowania komunikacji publicznej w centrum Rzeszowa poprzez ułatwienie mieszkańcom parkowania i skrócenie czasu poszukiwania wolnego miejsca postojowego. Wartość kontraktu, dofinansowywanego z UE, to blisko 11,6 mln zł brutto.

 • Dostałem pismo z firmy windykacyjnej z żądaniem oddania długu sprzed 7 lat. Chodzi o niezapłacony rachunek za firmowy telefon. Czy po takim czasie windykator może dochodzić roszczenia? Tomasz, Rzeszów...

 • Od grudnia 160 km/h z Krakowa do Rzeszowa

  W nowym rozkładzie jazdy, po raz pierwszy w historii, maksymalna prędkość pociągów pomiędzy Krakowem a Rzeszowem wyniesie 160 km/h. Niestety równocześnie z tą chwilą wprowadzone zostaną ograniczenia związane z przebudową krakowskiej linii średnicowej.