• Informacje na temat:

  a4 szarow tarnow

Artykuły na temat: a4 szarow tarnow
 • Władze Tarnowa chcą ograniczenia ruchu ciężarówek na odcinku A4

  Władze Tarnowa postulują do GDDKiA o zamknięcie dla ciężarówek powstającego odcinka autostrady A4 - między Szarowem a Tarnowem. Obawiają się bowiem o stan dróg oraz drożność układu komunikacyjnego miasta. Samochody mają pojechać tym odcinkiem w tym roku.

 • Dostaną 5% więcej za działkę

  Wyższe o 5 procent odszkodowanie za przejętą działkę pod budowę autostrady A4 między Szarowem i Tarnowem proponuje wojewoda małopolski. Właściciele nieruchomości mają czas na dopełnienie formalności z tym związanych do 12 marca tego roku.

 • "Zakopianka" będzie gotowa za 5 lat

  Ministerstwo Budownictwa zamierza napiętnować nierzetelnych budowniczych dróg, podając do publicznej wiadomości informacje o firmach przekraczających terminy zakończenia robót. Czy to przyspieszy rozbudowę sieci drogowej? Zobaczymy. Na razie tempo prac nie jest imponujące. Droga autostradowa do Tarnowa będzie gotowa najwcześniej za dwa lata, a przebudowa "Zakopianki" zakończy się 2011 r.

 • Docelowa sieć autostrad w Polsce będzie obejmowała autostrady A1, A2, A4, A6 i A18 o wartości 53 mld zł - poinformował z-ca Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad Jacek Bojarowicz.

 • Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) podpisała z konsorcjum Dragados i Polimeksu-Mostostalu umowę na budowę odcinka autostrady A4. Kontrakt opiewa na kwotę 839,3 mln zł brutto - podała GDDKiA we wtorek w komunikacie.

 • Tusk: Staramy się chronić inwestycje drogowe

  - Staramy się chronić inwestycje drogowe, aby pokawałkowana sieć odcinków autostrad stała się siecią faktyczną - powiedział premier Donald Tusk, który odwiedził w czwartek nowy odcinek trasy S8 Oleśnica-Syców w woj. dolnośląskim. Odcinek trasy S8 Oleśnica-Syców ma zostać otwarty w piątek.