• Informacje na temat:

  abc program telewizyjny

Artykuły na temat: abc program telewizyjny
 • W ciągu najbliższych kilku miesięcy internetowy gigant YouTube rozpocznie w USA transmitowanie w czasie rzeczywistym programów ok. 40 stacji telewizyjnych, w tym kanałów informacyjnych takich jak ABC, CBS, NBC, Fox News, a także telewizji kablowych.

 • Nowe kanały telewizyjne w UPC

  Dobre wieści dla abonentów UPC Polska - do pakietów Select telewizji cyfrowej dołącza Comedy Central HD, kanał dotychczas dostępny w ofercie operatora wyłącznie w jakości SD oraz do pakietu Max - Paramount Channel HD oraz Nick Jr.

 • TVP będzie nadawać tylko jeden kanał?

  W 1952 roku Telewizja Polska nadała pierwszy ogólnokrajowy program telewizyjny i ten rok uznaje się za start TVP1. W 1970 roku powstał kanał TVP2, w 1992 roku TVP Polonia, w 1997 roku Tylko Muzyka(...), w 2013 TVP Rozrywka, natomiast w 2014 TVP ABC. Pod koniec 2016 roku prezes TVP Jacek Kurski stwierdza w wywiadzie dla Wirtualnych Mediów: "kanałów jest za dużo" i nie wyklucza połączenia, a więc

 • Naziemna telewizja cyfrowa: Coraz więcej bezpłatnych kanałów dla Polaków

  Polscy widzowie mają dostęp do coraz lepszej oferty bezpłatnych kanałów telewizyjnych. Dziś w niektórych regionach kraju można odbierać ponad 30 programów. Wkrótce ta liczba będzie jeszcze większa, gdyż wystartuje ósmy multipleks naziemnej telewizji cyfrowej (MUX 8).

 • TVP pracuje nad kanałem V4 TV w HD

  V4 TV - tak będzie nazywać się nowy, zapowiadany od pewnego czasu, międzynarodowy kanał telewizyjny, tworzony wspólnie przez państwa Grupy Wyszehradzkiej, czyli Polskę, Węgry, Czechy i Słowację. Będą w nim programy informacyjne, publicystyczne, filmy dokumentalne - w języku angielskim, bo założenie jest takie, żeby V4 TV oglądali nie tylko Europejczycy, ale też mieszkańcy Afryki i Bliskiego

 • Wielka zmowa wielkiej czwórki

  TVP1, TVP2, Polsat, TVN nie chcą wprowadzenia nowego sposobu badania oglądalności kanałów telewizyjnych. Nawet 30 mln zł rocznie zyskałyby dzięki niemu małe stacje tematyczne.

 • Prezes Emitela: Kurski ma kontrowersyjne podejście do biznesu. Tracimy od dwóch lat przez to, że TVP nie weszła na MUX-8

  Tracimy od dwóch lat przez to, że TVP nie weszła na MUX-8, ale nie możemy sobie pozwolić na straty przez 15 lat - mówi Andrzej J. Kozłowski, prezes Emitela, operatora naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej.

 • TVP Sport 2, TVP Dokument i TVP Parlament w MUX8?

  Trwają prace nad uruchomieniem ósmego multipleksu (MUX 8) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC). Według ostatnich propozycji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) i Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE), miejsca w nim mają zostać podzielone pomiędzy TVP i nadawców komercyjnych. Ci drudzy sprzeciwiają się jednak faworyzowaniu Telewizji Polskiej, która ma już dla siebie cały MUX 3 (ma też po jednej stacji w MUX 1 i w płatnym MUX 4).

 • Producent telefonów Xiaomi szykuje ekspansję. Łatwo jednak nie będzie

  Otwarcie w Warszawie sklepu Mi Home, przejęcie 10 proc. rynku smartfonów i nawiązanie współpracy z telekomami. Takie są plany chińskiego producenta komórek w Polsce na ten rok.

 • Czy TVP zasługuje na kroplówkę z budżetu państwa?

  Posłowie PiS mają pomysł, jak podreperować słabą kondycję finansową mediów narodowych, przede wszystkim Telewizji Polskiej. Jak poinformował "Dziennik Gazeta Prawna" poza powiązaniem abonamentu rtv z PIT-em miałyby być to rekompensaty za osoby, które są zwolnione z opłaty.