• Informacje na temat:

  abonament rtv ile wynosi

Artykuły na temat: abonament rtv ile wynosi
 • Każdy, kto ma telewizor lub radio, musi płacić abonament radiowo -telewizyjny. Sprawdź, ile on wynosi, do kiedy trzeba go opłacać oraz co grozi za niepłacenie lub spóźnienie w opłatach.

 • Włosi po raz pierwszy w tym roku zapłacą abonament radiowo-telewizyjny razem z rachunkiem za prąd. Ta nowa forma uiszczania obowiązkowej opłaty nie dotyczy mieszkańców 20 wysp, które mają autonomiczne sieci energetyczne, niepołączone z tymi na stałym lądzie.

 • Nigdy nie zawracałaś sobie głowy abonamentem? Sprawdź, czy jesteś wśród osób, które po wprowadzeniu nowych regulacji mogą za to zapłacić karę.

 • Jest nowy pomysł na szybkie dofinansowanie mediów publicznych

  Jest nowy pomysł na szybkie dofinansowanie mediów z budżetu, i to legalny, zarówno z punktu widzenia naszego prawa, jak i europejskiego. Telewizja Polska i radia publiczne mogłyby dostawać z budżetu państwa łącznie ok. 950 mln zł rocznie. To więcej niż wpływy z abonamentu radiowo-telewizyjnego, szacowane na ten rok przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji na poziomie 635 mln zł.

 • Abonament rtv ma zastąpić powszechna opłata na media publiczne. Ta praktyka nie wszystkim się spodoba, choć sprawdza się w kilku krajach Europy.

 • Abonament rtv z telefonem się nie sprawdził

  Bośniacko-hercegowiński nadawca publiczny BHRT zmaga się z poważnymi problemami finansowymi, które mogą doprowadzić do zaprzestania nadawania. Szef BHRT, Belmin Karamehmedovic, powiedział, że sytuacja nadawcy jest krytyczna. - Nie stać nas na opłaty za prąd i gaz, nie wspominając już o 5 mln euro, które powinnyśmy zapłacić Europejskiej Unii Nadawców - przyznał.

 • Płacimy jeden abonament bez względu na liczbę odbiorników w domu. Także osoby mające dwa mieszkania płacą jeden abonament.

 • MEC: Rynek płatnej telewizji straci 1,5 mln klientów?

  Nowe regulacje dotyczące sposobu egzekwowania abonamentu budzą duży sprzeciw klientów płatnej telewizji - szczególnie Cyfrowego Polsatu i nc+. Jak pokazuje badanie MEC, 72 proc. odbiorców kablówek i 75 proc. odbiorców platform jest przeciwnych temu, by ich operator przekazywał Poczcie Polskiej dane osobowe. Duża część wolałaby zrezygnować z kanałów TVP, by uniknąć tego scenariusza, a kilkanaście

 • Niemcy: Fajne życie na sozialu

  ...​Państwo niemieckie dba o swoich obywateli, a szczególnie o tych którzy nie mogą związać koniec z końcem. Dostają pieniądze na czynsz, na jedzenie, na telefon, a nawet na opłacenie abonamentu RTV. Wielu mniej zaradnych Niemców przyzwyczaiło się do życia na koszt innych i nawet nie starają się znaleźć pracy. Takie beztroskie życie marzy się teraz także części imigrantom, w tym niektórym naszym...

 • Lewandowski o TVP: Unikałbym słowa propaganda. Niemieckie media ukrywały masę wiadomości

  To nie jest widzimisię polskiego rządu, żeby nagle regulować rynek mediów. W wielu krajach UE takie przepisy działają - mówi Paweł Lewandowski, wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego.