• Informacje na temat:

  abonament w play

Artykuły na temat: abonament w play
 • Skusić się na abonament z tabletem lub laptopem?

  To zależy. Z jednej bowiem strony operator kredytuje nam tablet i nie musimy od razu wykładać gotówki na jego kupno, ale z drugiej strony możemy sporo za to przepłacić. Oto przykład z oferty Play. Za zobowiązanie do opłacania 99,90 zł abonamentu na korzystanie z internetu (pakiet danych 5 GB; transfer 4 Mbit/s) regularnie przez 24 miesiące, za darmo dostaniemy np. tablet o wartości rynkowej 689

 • Plus, Play i T-Mobile pod ostrzałem krytyki. Dostosują się do unijnego rozporządzenia?

  Po publikacji cenników roamingowych Urząd Komunikacji Elektronicznej postraszył operatorów karami. Wygląda na to, że skutecznie.

 • SIM. Zwłaszcza, że firmy kuszą różnymi promocjami (opisujemy je w ramce obok). Jeśli chcemy zarejestrować abonament w firmie, z której usług już korzystamy (np. mamy tam abonament), możemy to zrobić(...) przez... 30 dni. 2. Play proponuje 10 GB internetu, 100 zł na rozmowy i SMS-y oraz rok ważności konta. Dla klientów Orange, Plus i T-Mobile jest lepsza oferta – rok ważności konta, 20 GB internetu...

 • Czy przez daninę na TVP platformy cyfrowe stracą abonentów?

  Już niebawem liczba abonentów platform cyfrowych i sieci kablowych może się drastycznie skurczyć. Wszystko przez plany rządu, który chce ich zmusić do pobierania od klientów oświadczeń o posiadaniu odbiornika i przekazywania go Poczcie Polskiej, przedsiębiorstwu odpowiedzialnego za ściąganie abonamentu radiowo-telewizyjnego. Business Insider Polska szacuje, że z oferty płatnych operatorów

 • ...symboliczną złotówkę. 6. W Parkach narodowych. Rodziny wielodzietne po okazaniu karty mogą bezpłatnie wchodzić na teren wszystkich parków narodowych. 7. Za abonament telefoniczny. W Play na przykład za abonament Formuła Rodzina 4.0+ (dla trzech telefonów) obejmujący m.in. nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne zapłacimy tylko 114,99 zł.

 • Smartfon co rok i 400 minut roamingu w abonamencie

  Od 11 kwietnia klienci Orange będą mogli skorzystać z nowych, jak twierdzi operator, atrakcyjniejszych planów taryfowych.

 • ...: www.plus.pl PLAY oferuje pakiet FORMUŁA 4.0 UNLIMITED. Są w nim połączenia do Play nielimitowane, a do Orange, T-Mobile, Plus nielimitowane przy opłacie abonamentowej od 49,99 zł. Jeżeli dołączysz internet 2 GB na komórkę, to otrzymasz go za darmo do końca 2014 r. Szczegóły na: www.play.pl W ORANGE sama decydujesz, jakie usługi połączysz. Np. w pakiecie Orange Open Combo otrzymasz co miesiąc rabat 10

 • T-Mobile Polska przestał tracić klientów

  T-Mobile opublikował wyniki roczne. Operator powstrzymał trend spadkowy klientów kontraktowych, telekom nadal na pre-paidzie mocno traci. T-Mobile podał dane za IV kwartał, kiedy to w porównaniu z III kwartałem stracili 657 tysięcy kart SIM.

 • Niedługo platformy będą sprzedać chleb i mleko

  abonentem Cyfrowego Polsatu. Konkurencyjna nc+ nie chce być gorsza. - Płać abonament nc+ z konta Bank Zachodni WBK i zyskaj nawet 290 zł! - chwali się we wpisie facebookowym, który ma zachęcać do założenia konta w znanym banku. Jednocześnie odświeżyła we współpracy z Play swoją ofertę triple play, czyli usługi telewizyjno-internetowo-telefoniczne.

 • Folx. Jesteśmy telekomunikacyjnym Uberem

  Folx to nowy wirtualny operator telekomunikacyjny. Oferuje połączenia telefoniczne i transfer danych w jednym modelu abonamentowym, który w tej sieci nazywa się subskrypcją. Rejestracja, zarządzanie kontem, płatności i kontakt z operatorem są realizowane za pośrednictwem aplikacji mobilnej, dostępnej w App Store i Google Play.