• Informacje na temat:

  abramowicz roman

Artykuły na temat: abramowicz roman
 • W Wielkiej Brytanii te kluby płacą najwięcej

  Na drugim miejscu jest Manchester United, który swoim graczom wypłacił 203 mln funtów. Trzeci był Manchester City z wydatkami 193,8 mln funtów. Kolejny był Arsenal z wypłatami 192 mln funtów. W 2015 r. londyńska Chelsea (jej właścicielem jest Rosjanin Roman Abramowicz) była mistrzem kraju i zdobyła Puchar Ligi. W tym sezonie idzie jej znacznie gorzej, zajmuje odległą, 14. pozycję w ekstraklasie...

 • Abramowicz łączony przez szwajcarską policję z praniem pieniędzy

  Rosyjski miliarder Roman Abramowicz nie otrzymał zgody na osiedlenie się w Szwajcarii; szwajcarska policja zgłosiła obawy dotyczące jego związków z przypadkami prania pieniędzy i z grupami przestępczymi - podały w środę brytyjskie media.

 • MŚ 2018: Słaby kurs rubla, rosną koszty organizacji

  Gospodarze piłkarskich mistrzostw świata w 2018 roku Rosjanie mają duży ból głowy. Przez niski kurs rubla rosną koszty organizacji imprezy. Minister sportu Witali Mutko poprosił nawet o datki i darowizny.

 • Ponad 3 mld złotych wstrzymanych zwrotów VAT

  Fiskus coraz bardziej zwleka z oddaniem nadwyżki podatku naliczonego nad należnym. Dzięki temu zapobiega wyłudzeniom, ale też poprawia budżetowe statystki i uderza w uczciwe firmy.

 • To koniec podatku VAT, jaki znamy: Odwrotne obciążenie powszechne, ale nie bezwarunkowo

  Komisja Europejska przedstawiła projekt, który może być początkiem końca dzisiejszego podatku od wartości dodanej.

 • Powerball: Co można za to kupić?

  Emocje w Stanach Zjednoczonych sięgają zenitu. Do wygrania w loterii Powerball jest 1,5 mld dolarów. Losowanie już dzisiaj w nocy, o 23 czasu lokalnego (czwartek, 5 rano czasu polskiego). Jak podaje Informacyjna Agencja Radiowa, w kolejkach do kas ustawiają się w Stanach liczni Polacy mieszkający np. w Chicago. Rekordowa kwota kumulacji spowodowała ogromne zainteresowanie loterią. Wygrana pozwoli szczęśliwcowi na wygodne i beztroskie życie rentiera.

 • Roman Abramowicz zainwestował w technologię GTL

  Roman Abramowicz, rosyjski miliarder i właściciel klubu piłkarskiego Chelsea Londyn, kupił za 5 mln funtów akcje niewielkiej brytyjskiej spółki Oxford Catalysts zaangażowanej w prace nad technologią przetwarzania gazu w paliwa płynne - podał Financial Times.

 • Abramowicz kupi plażę?

  Rosjanin Roman Abramowicz, uznawany za najbogatszego człowieka w Wielkiej Brytanii, ma ostatnio zakusy na zakup ekskluzywnej plaży w północnych Włoszech.

 • Abramowicz kupuje Airbusa!

  Roman Abramowicz - gubernator Czukotki i właściciel londyńskiego klubu piłkarskiego Chelsea będzie miał nową zabawkę. Rosyjski miliarder zamówił sobie olbrzymiego Airbusa A380. Wcześniej latał "skromnym" Boeingiem 767. Rzecznik biznesmena John Mann nie potwierdza jednak tej informacji - donosi "Spiegel Online".

 • Abramowicz odbiera zaparkowane akcje

  Właściciel londyńskiego klubu piłkarskiego Chelsea Londyn - Roman Abramowicz - kupuje 40 procent akcji rosyjskiego producenta złota, firmy Highland Gold (rejestrowana na wyspie Jersey, notowana od 2002 r. na londyńskim rynku AIM). Za 4. na świecie firmę z branży Abramowicz zapłaci 200 mln funtów.