• Informacje na temat:

  adidas polska

Artykuły na temat: adidas polska
 • Qualtrics - lider innowacji - otwiera w Polsce pierwsze biuro R&D poza USA

  ...przedsiębiorstw z całego świata, w tym ponad 75 proc. firm uwzględnionych na liście Fortune 100, a także 99 ze 100 najlepszych amerykańskich szkół biznesu. Kierunek Polska. Lider szuka talentów(...) w Europie korzysta ze wsparcia Qualtrics, w tym Uniwersytety Cambridge, Oxford oraz Uniwersytet w Edynburgu. Wśród klientów się takie marki jak Allianz, Adidas, BMW, Ferrari, ING, Porsche, Coca-Cola czy...

 • Speedfactory. Adidas przywraca produkcję "Made in Germany"

  Producenci artykułów sportowych idą z postępem robotyki i automatyki. Roboty i drukarki 3D będą w przyszłości produkować obuwie i odzież. Taki przyszłościowy model testuje obecnie Adidas we własnej fabryce w Niemczech.

 • Uwaga na fałszywe oferty z Niemiec!

  Przestrzegamy przed naciągaczem podszywającym się pod znane niemieckie koncerny. W ogłoszeniach publikowanych w internecie mężczyzna oferuje atrakcyjną pracę w zakładach takich producentów jak: Adidas, Milka, Hochland czy Lindt.

 • Outlet Park Szczecin to wyjątkowe połączenie oferty outletowej, regularnej i rozrywki. Coroczne rekordy frekwencji i stały wzrost obrotów najemców skłaniają kolejne marki do otwarcia swoich salonów właśnie w tym miejscu. Jeszcze w lutym największy salon w Polsce otworzy sieć New Balance (280 m kw.).

 • Pani Natalia wylądowała na lotnisku w Turcji. Cierpliwie czekała na bagaż, ale choć wszyscy odebrali już swoje walizki, jej torby nie było. Chwila paniki. – Nie mam nawet koszulki na zmianę, bielizny, klapek, kosmetyków… – myślała. Pani Natalia znalazła się w kurorcie, w którym było blisko 30ºC, tak jak wyjechała z kraju: w dżinsach, adidasach i z ciepłym polarem na ramieniu.

 • Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie wprowadza do obrotu certyfikaty faktor wyemitowane przez Raiffeisen Centrobank AG. Instrumentami bazowymi dla 78 nowych certyfikatów są akcje takich firm jak: Adidas, Hochtief, Zalando i Allianz.

 • Zarobki w koncernach DAX. Szef bierze 141 razy tyle, co pracownik

  Deutsche Post i Adidas mają siatkę płac, według której najwyższych stanowiskach zarabia się ponad 100 razy więcej niż przeciętnie. Niespełna 20-krotnie wyższe zarobki mają menagerowie u Beiersdorfa(...) 2005, 2008, 2011 i 2014. dpa / Małgorzata Matzke, Redakcja Polska Deutsche Welle...

 • Niemcy wracają z produkcją do ...Niemiec

  W latach 90-tych niemieccy przedsiębiorcy przenosili produkcję do tanich krajów. Teraz wracają z nią do Niemiec.

 • Ofertę nowej części Outlet Park Szczecin uzupełnią sklepy Monnari, Świat Zabawek, Giacomo Conti i Maxima.

 • Podwodne korty tenisowe w Dubaju? To pomysł Polaka

  Czy w Arabii Saudyjskiej powstaną korty tenisowe pod wodą? Pomysł może zrealizować polski architekt: Krzysztof Kotała z 8+8 Concept Studio. Co ciekawe, w kategorii "najdziwniej położony obiekt sportowy" korty miałyby godnych rywali.