• Informacje na temat:

  administracja zarobki

Artykuły na temat: administracja zarobki
 • Urzędników w administracji rządowej coraz mniej, ale ich zarobki rosną

  ..., Inspekcji Handlowej czy jednostek podległych MON i MSWiA). Tymczasem biorąc od uwagę, że średnia paca w kraju wynosi ok. 4 tys. zł, to zarobki w całym korpusie służby cywilnej nie należą do(...) największy spadek liczby pracowników odnotowała administracja skarbowa (o 748 mniej etatów). Ze sprawozdania wynika, że urzędy głównie pozbywały się osób zajmujących stanowiska wspomagające (1037

 • PiS: Reforma skarbówki i służby celnej pozwoli na lepsze zarobki. Nie będzie zwolnień

  - Reforma administracji skarbowej i służb celnych spowoduje lepsze warunki pracy i wyższe wynagrodzenia dla ich pracowników - przekonują politycy PiS. - Nie będzie redukcji zatrudnienia - zapewniają. Jeszcze 1 czerwca br. minister finansów Paweł Szałamacha nie wykluczył zwolnienia 3-4 proc. pracowników.

 • Zarobki absolwentów MBA w 2016 r.

  Według badania, najczęściej decydowano się na zdobycie certyfikatu MBA po kierunkach studiów takich jak: informatyka; ekonomia, finanse i zarządzanie; prawo i administracja; nauki techniczne(...) Badania Wynagrodzeń. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2017 Karolina Jurczak Sedlak & Sedlak Informacje o badaniu : W 2016 roku w badaniu...

 • Pensje poszły w górę i wciąż rosną

  Główny Urząd Statystyczny podał właśnie wysokość wynagrodzenia w gospodarce narodowej w 2015 r. To 3899,78 złotych. Oznacza to, że realnie pensje poszły w górę w stosunku do 2014 roku o 4,2 proc.

 • Czy tylko w obszarze IT można liczyć na atrakcyjne zarobki?

  Czy istnieją specjalizacje, w których od początku kariery zarabia się dobrze? Czy widać różnicę w zarobkach specjalistów i kierowników? W jakiej specjalizacji najlepiej zarabiają dyrektorzy? Na te pytania odpowiada analiza ankiet wypełnionych przez użytkowników w serwisie zarobki.pracuj.pl.

 • Kryzys? Jaki kryzys? Święte krowy chcą 80 mln zł więcej

  Są państwowe instytucje i urzędy, od których rząd musi trzymać ręce z daleka. A przynajmniej od ich budżetów. Należą do nich m.in. kancelarie Prezydenta, Sejmu i Senatu, Najwyższa Izba Kontroli, Trybunał Konstytucyjny czy Instytut Pamięci Narodowej. Co roku same przygotowują swoje plany finansowe, co roku rząd musi je wpisywać z dobrodziejstwem inwentarza do budżetu, i jednocześnie co roku budzą największe kontrowersje. Bo ich apetytu na publiczne pieniądze nie może utemperować nawet minister...

 • Nie ma chętnych do pracy w administracji rządowej. Ekipa Szydło szuka specjalistów

  ...wszystko powinno wrócić do normy - mówią. Eksperci jednak nie są przekonani. - Najczęściej administracja jest oblegana, kiedy mamy w kraju wysokie bezrobocie. Obecnie jest odwrotna tendencja. Ponadto wciąż(...) będzie miał coraz większe problemy ze znalezieniem fachowców, jeśli swoje poszukiwania w tym zakresie ograniczy jedynie do publikowania lakonicznych ogłoszeń na stronie internetowej. Zarobki bezcenne...

 • Warianty kwoty wolnej: uzależniona od zarobków albo rozłożona na raty

  W MF trwa praca nad różnymi wariantami wprowadzenia kwoty wolnej tak, by w jak najmniejszym stopniu rzutowała na przyszłoroczny budżet. To istotne, bo jej podniesienie o 8 tys. zł, jak chciał PiS w kampanii, to mniejsze wpływy z PIT o blisko 20 mld zł.

 • Zarobki informatyków przekraczają średnią krajową

  Którzy specjaliści z branży IT mogą liczyć już na starcie kariery zawodowej na zarobki przekraczające średnią krajową? Na co, oprócz doświadczenia, zwracają uwagę rekruterzy poszukujący specjalistów w tej branży? Na te i inne pytania odpowiedzi udziela najnowsze wydawnictwo serwisu Pracuj.pl - "Pracuj w IT 2015".

 • Wybory w USA: Nic do stracenia

  Wybory w USA mniej skupione na działaniach Trumpa lub Clinton, bardziej na potrzebie zmiany. Administracja Obamy doprowadziła do napompowania bańki zadłużenia i zwiększenia liczby słabo płatnych miejsc pracy. Ogólnie rzecz biorąc, nastroje wokół wyników wyborów mogą skutkować wzrostem lub spadkiem na rynkach akcji.