• Informacje na temat:

  administrator sieci zarobki

Artykuły na temat: administrator sieci zarobki
 • Programista zarobi więcej niż administrator sieci

  Programiści przeciętnie zarabiają 5500 zł, czyli o 1000 zł więcej niż administratorzy sieci - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak.

 • Administrator sieci

  Jakie są wymagania stawiane na stanowisku administratora sieci i jakich zarobków można się spodziewać? Odpowiedź na te i inne pytania w naszym materiale.

 • Administrator sieci

  Jakie są wymagania stawiane na stanowisku administratora sieci i jakich zarobków można się spodziewać? Odpowiedź na te i inne pytania w naszym materiale.

 • Dużo pracy i wysokie zarobki

  Rok 2011 był dobrym czasem na szukanie pracy w branży telekomunikacyjnej i nowych technologii - wynika z raportu "Rynek Pracy Specjalistów w 2011", przygotowanego przez ekspertów portalu Pracuj.pl. Mimo wielu zmian, które w ubiegłym roku zaszły na tym rynku, liczba ofert pracy pochodzących z tej branży dla specjalistów i menedżerów wzrosła o blisko 60 proc. w stosunku do 2010 roku.

 • Zarobki informatyków przekraczają średnią krajową

  Którzy specjaliści z branży IT mogą liczyć już na starcie kariery zawodowej na zarobki przekraczające średnią krajową? Na co, oprócz doświadczenia, zwracają uwagę rekruterzy poszukujący specjalistów w tej branży? Na te i inne pytania odpowiedzi udziela najnowsze wydawnictwo serwisu Pracuj.pl - "Pracuj w IT 2015".

 • Ile zarabiali informatycy?

  Już po raz czwarty portal wynagrodzenia.pl przy współpracy z z innymi portalami przeprowadził Internetowe Badanie Wynagrodzeń (IBW). Jest to największe w Polsce pozarządowe badanie płac. Uczestniczyła w nim rekordowa liczba 80 008 osób. W obliczeniach uwzględniliśmy dane 72 111 osób. Niniejszy artykuł jest podsumowaniem najważniejszych wyników.

 • Zarobki specjalistów w branży IT w 2016 r.

  ...administratorzy baz danych. Płace przekraczające 7000 zł miesięcznie oferowane są administratorom sieci lan/wan (7605 zł) oraz projektantom systemowym (7500 zł). Natomiast mniej niż 5000 zł miesięcznie zarabiają serwisanci sprzętu komputerowego (4742 zł) i inżynierowie wsparcia technicznego/specjaliści help-desk (4580 zł). Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2016

 • Praca nie tylko dla magistra

  Ukończenie renomowanej wyższej uczelni nie zawsze jest gwarancją zdobycia interesującej i dobrze płatnej pracy. Wśród polskich magistrów stale rośnie liczba bezrobotnych. Jaką ścieżkę kariery wybrać, by po wielu latach szkoły średniej i studiów realizować się zawodowo, a nie rejestrować w urzędzie pracy?

 • Poszukiwanie pracy sezonowej a ochrona danych osobowych

  Wyłudzenia danych osobowych to problem, z którym często spotykają się osoby zainteresowane wakacyjną pracą. W sieci pojawiają się fikcyjne ogłoszenia przyciągające atrakcyjnymi zarobkami, szczególnie młodych ludzi. Ich celem nie jest tylko skłonienie kandydatów do pracy by nadesłali swoje CV, na którym mogą znajdować się chociażby takie dane osobowe jak numer telefonu lub adres mailowy, ale...

 • Ile można zarobić w zawodach po kierunkach zamawianych? (cz. 4)

  Program zamawianych kierunków studiów został uruchomiony przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w październiku 2008 roku. Efektem realizacji jego założeń ma być wykształcenie dodatkowo kilkudziesięciu tysięcy specjalistów z dziedzin, na które rynek pracy zgłasza szczególne zapotrzebowanie. Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć absolwenci informatyki?