• Informacje na temat:

  administrator sieci zarobki

Artykuły na temat: administrator sieci zarobki
 • Programista zarobi więcej niż administrator sieci

  Programiści przeciętnie zarabiają 5500 zł, czyli o 1000 zł więcej niż administratorzy sieci - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak.

 • Administrator sieci

  Jakie są wymagania stawiane na stanowisku administratora sieci i jakich zarobków można się spodziewać? Odpowiedź na te i inne pytania w naszym materiale.

 • Administrator sieci

  Jakie są wymagania stawiane na stanowisku administratora sieci i jakich zarobków można się spodziewać? Odpowiedź na te i inne pytania w naszym materiale.

 • Dużo pracy i wysokie zarobki

  Rok 2011 był dobrym czasem na szukanie pracy w branży telekomunikacyjnej i nowych technologii - wynika z raportu "Rynek Pracy Specjalistów w 2011", przygotowanego przez ekspertów portalu Pracuj.pl. Mimo wielu zmian, które w ubiegłym roku zaszły na tym rynku, liczba ofert pracy pochodzących z tej branży dla specjalistów i menedżerów wzrosła o blisko 60 proc. w stosunku do 2010 roku.

 • Zarobki informatyków przekraczają średnią krajową

  Którzy specjaliści z branży IT mogą liczyć już na starcie kariery zawodowej na zarobki przekraczające średnią krajową? Na co, oprócz doświadczenia, zwracają uwagę rekruterzy poszukujący specjalistów w tej branży? Na te i inne pytania odpowiedzi udziela najnowsze wydawnictwo serwisu Pracuj.pl - "Pracuj w IT 2015".

 • Ile zarabiali informatycy?

  Już po raz czwarty portal wynagrodzenia.pl przy współpracy z z innymi portalami przeprowadził Internetowe Badanie Wynagrodzeń (IBW). Jest to największe w Polsce pozarządowe badanie płac. Uczestniczyła w nim rekordowa liczba 80 008 osób. W obliczeniach uwzględniliśmy dane 72 111 osób. Niniejszy artykuł jest podsumowaniem najważniejszych wyników.

 • Zarobki specjalistów w branży IT w 2016 r.

  ...administratorzy baz danych. Płace przekraczające 7000 zł miesięcznie oferowane są administratorom sieci lan/wan (7605 zł) oraz projektantom systemowym (7500 zł). Natomiast mniej niż 5000 zł miesięcznie zarabiają serwisanci sprzętu komputerowego (4742 zł) i inżynierowie wsparcia technicznego/specjaliści help-desk (4580 zł). Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2016

 • Praca nie tylko dla magistra

  Ukończenie renomowanej wyższej uczelni nie zawsze jest gwarancją zdobycia interesującej i dobrze płatnej pracy. Wśród polskich magistrów stale rośnie liczba bezrobotnych. Jaką ścieżkę kariery wybrać, by po wielu latach szkoły średniej i studiów realizować się zawodowo, a nie rejestrować w urzędzie pracy?

 • Ile można zarobić w telekomunikacji?

  .... Wysokie zarobki w telekomunikacji w ubiegłym roku otrzymywali pracownicy zatrudnieni na stanowisku inżyniera oprogramowania - 8300 zł oraz administratora systemów IT - 7050 zł. Natomiast administrator sieci informatycznych, który przeciętnie zarabiał 4900 zł, otrzymywał ponad dwa razy większe wynagrodzenie od konsultanta call center pracującego w branży telekomunikacyjnej. Biorąc pod uwagę...

 • Ile można zarobić w zawodach po kierunkach zamawianych? (cz. 4)

  Program zamawianych kierunków studiów został uruchomiony przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w październiku 2008 roku. Efektem realizacji jego założeń ma być wykształcenie dodatkowo kilkudziesięciu tysięcy specjalistów z dziedzin, na które rynek pracy zgłasza szczególne zapotrzebowanie. Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć absolwenci informatyki?