• Informacje na temat:

  adresowanie listu

Artykuły na temat: adresowanie listu
 • Listowne podziękowanie za spotkanie rekrutacyjne - wysyłać czy nie?

  List z podziękowaniami - rzadkość czy nowa moda? W poradnikach dotyczących poszukiwania pracy, publikowanych w serwisach pracy, porady odnośnie tworzenia listu z podziękowaniami po spotkaniu są(...) przyzwyczajeni do takiej metody wzmacniania swoich szans w rekrutacji, co oznacza, że napisanie listu z podziękowaniami to spora szansa na to, by wyróżnić się spośród innych kandydatów. - Kandydaci często...

 • Ranking innowacyjności: Polska zajęła 46. miejsce na świecie

  Polska zajęła 46. miejsce na 141 krajów w najnowszym rankingu innowacyjności Global Innovation Index 2015. Na czele listy znalazły się Szwajcaria i Wielka Brytania.

 • Szef Wód Polskich pisze do PIP w sprawie problemów z wypłatą trzynastek

  ​- Otrzymuję niepokojące sygnały od części pracowników o problemach dotyczących wypłaty dodatkowego wynagrodzenia rocznego za 2017 r. - napisał szef Wód Polskich do Państwowej Inspekcji Pracy. Chodzi o byłych pracowników urzędów marszałkowskich i starostw powiatowych, którzy przeszli do Wód Polskich.

 • Mieszkanie Plus na gruntach Skarbu Państwa

  Dwa tygodnie po podpisaniu listów intencyjnych z pierwszymi gminami, do programu Mieszkanie Plus dołączają kolejne samorządy i instytucje państwowe. - To dopiero początek. Już wkrótce spodziewamy się dalszych porozumień, będących wstępem do pilotażowych inwestycji - podkreślił Włodzimierz Stasiak, wiceprezes BGK Nieruchomości S.A.

 • Egzamin zawodowy będzie obowiązkowy

  Egzamin zawodowy będzie obowiązkowy. Jako pierwsi napiszą go uczniowie szkół policealnych w 2020 roku. Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dr Marcin Smolik mówi, że każdy uczeń technikum, szkoły branżowej pierwszego lub drugiego stopnia oraz szkoły policealnej będzie musiał do niego podejść.

 • Mieszkanie Plus: Gdzie rząd sypnie tanimi mieszkaniami?

  Rząd zainaugurował wczoraj Katowicach program Mieszkanie Plus. Samorządy podpisały 17 listów intencyjnych w sprawie Mieszkania Plus. To rozpoczyna program pilotażowy, w ramach którego ma powstać ponad 6 tysięcy lokali między innymi w Poznaniu, Katowicach i Radomiu.

 • To już nie naciąganie – tylko przestępstwo: oszuści wyłudzają małe kwoty lub idą na całość – okradają ufne, często starsze osoby z oszczędności całego życia! To sprawy dla prokuratora.

 • Związkowcy ze śląskich fabryk motoryzacyjnych: Opla w Gliwicach i Fiat Chrysler Automobiles (FCA) w Tychach są zaniepokojeni o przyszłość obu zakładów. W piątek związek Sierpień 80 skierował w tej sprawie list do premiera Mateusza Morawieckiego, z prośbą o spotkanie.

 • Jeżeli uważamy, że decyzja ZUS-u w sprawie emerytury, renty lub zasiłku jest dla nas krzywdząca, możemy się od niej odwołać. Nie ponosimy przy tym żadnych...

 • Przepisy nie wyeliminują z rynku węgla najgorszej jakości

  - To pozorne zmiany legislacyjne; wprowadzą do sprzedaży zasiarczony i wilgotny węgiel, miał, muły czy flotokoncentraty - tak prezydent Krakowa Jacek Majchrowski ocenia projektowane rozporządzenie ME. Wystosował w tej sprawie list do premiera Mateusza Morawieckiego i szefa ME Krzysztofa Tchórzewskiego.