• Informacje na temat:

  aero internet

Artykuły na temat: aero internet
 • Ile... nie ma ojciec Rydzyk. W sprawozdaniach można znaleźć ciekawe liczby

  Podmioty związane z Radiem Maryja dysponują kapitałem blisko 200 mln zł. Imperium? Wyniki finansowe raczej na to nie wskazują . Ale w sprawozdaniach można znaleźć ciekawe liczby.

 • Zarząd Suntech S.A. informuje, że dnia 30 września 2013 otrzymał podpisaną umowę z Aero 2 Sp. z o.o. Umowa dotyczy dostarczenia licencji systemu do retencji...

 • Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE) wybrał ofertę spółki Aero 2 w przetargu na rezerwację częstotliwości z zakresu 2570-2620 MHz, na obszarze całego kraju, przeznaczonych do świadczenia usług telekomunikacyjnych, w sieciach szerokopasmowego dostępu bezprzewodowego, w służbie ruchomej - podał UKE w komunikacie.

 • NFI Midas zawarł w piątek z Litenite Limited umowę kupna 100 proc. udziałów Conpidon Limited, dzięki czemu stał się pośrednim właścicielem 100 proc. udziałów spółki Aero2 - poinformował fundusz w komunikacie. Za udziały NFI Midas zapłaci 548 mln zł, przy założeniu, że dług netto Aero 2 nie będzie wyższy niż 70 mln zł.

 • Naczelny Sąd Administracyjny (NSA) uchylił decyzję Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego (WSA) w Warszawie z 11 lutego 2011 roku uchylającą rezerwację na częstotliwości 1800 MHz na rzecz CenterNet oraz Mobyland - spółek zależnych NFI Midas. Dzięki tej decyzji mogą one w pełni korzystać z posiadanych częstotliwości.

 • -Cyfrowy Polsat rozpoczął testy usługi szerokopasmowego dostępu do internetu. Jako pierwsi usługę testują wybrani pracownicy Cyfrowego Polsatu i przedstawiciele sieci sprzedaży, a 30 listopada ruszy ogólnopolski test konsumencki z udziałem kilku tysięcy klientów platformy - podała spółka w komunikacie prasowym.

 • - Cyfrowy Polsat spodziewa się, że wprowadzenie do oferty z dniem 30 sierpnia br. usługi Internetu LTE przyczyni się do spadku wskaźnika odejść abonentów churn oraz pozwoli przyspieszyć proces pozyskiwania klientów - poinformował na konferencji prezes spółki, Dominik Libicki. Tempo rozwoju sieci LTE będzie uzależnione od zgody UOKiK na zakup Polkomtela przez Zygmunta Solorza-Żaka.

 • Cyfrowy Polsat ma obecnie 3 mln abonentów platformy cyfrowej - poinformował prezes spółki Dominik Libicki.

 • Notowany na warszawskiej giełdzie fundusz zakończył proces rozliczenia umowy zakupu Aero2 oraz dokonał przedterminowego wykupu bonów dłużnych będących w posiadaniu Alior Banku. W pierwszym kwartale 2012 r. NFI Midas pozyskał z emisji akcji serii D ok. 825 mln zł.

 • Zarząd notowanego na warszawskiej giełdzie funduszu NFI Midas, za zgodą rady nadzorczej funduszu, ustalił cenę emisyjną akcji serii D na poziomie 0,70 zł. Akcje zostaną zaoferowane w drodze subskrypcji zamkniętej z zachowaniem prawa poboru.