• Informacje na temat:

  aero2 internet darmo

Artykuły na temat: aero2 internet darmo
 • ...specjalny telefon lub zwykły aparat podłączasz do bramki VoIP (cena od ok. 100 zł). Prawie darmowy internet możesz mieć, korzystając z aero2 (szczegóły www.aero2.pl). Karta aktywująca kosztuje 27 zł, musisz(...) próbę. Darmowe połączenia Co prawda zupełnie za darmo się nie da, ale wyjątkowo tanie usługi komunikacyjne istnieją. Jeśli masz dostęp do internetu, możesz założyć konto na Skype (bezpłatnie na...

 • Aero2 chce zainwestować ok. 1 mld zł w rozbudowę sieci szybkiego internetu

  Infrastrukturalny operator telekomunikacyjny Aero2 planuje zainwestować łącznie ok. 1 mld zł w rozbudowę sieci szybkiego internetu w trzech pasmach częstotliwości 900 MHz, 1800 MHz i 2500 MHz - poinformował na spotkaniu z dziennikarzami prezes Aero2 Adam Kuriański.

 • Cyfrowy Polsat planuje najwcześniej 1 VII komercyjne uruchomienie usługi internetu LTE

  Cyfrowy Polsat planuje komercyjny start usługi internetu w technologii LTE najwcześniej 1 lipca bieżącego roku.

 • Polsat szykuje się do wojny!

  Cyfrowy Polsat podtrzymał zapowiedzi uruchomienia w pierwszym kwartale 2011 roku internetu w technologii Long Term Evolution ( LTE ) - podała spółka w poniedziałkowym komunikacie.

 • 20 mln Polaków w zasięgu LTE

  Szykuje się nam skok cywilizacyjny. Na początku 2011 r. będziemy mogli w Polsce surfować po sieci z komórki lub laptopa z szybkością do 150 Mb/s. Taka technologia działa dopiero w siedmiu krajach na świecie - pisze "Gazeta Wyborcza".