• Informacje na temat:

  afryka stolice

Artykuły na temat: afryka stolice
 • Olympus otworzy we Wrocławiu centrum usług biznesowych

  Olympus - japoński producent technologii m.in dla systemów medycznych, rozwiązań naukowych i aparatów cyfrowych - otworzy we Wrocławiu centrum usług biznesowych dla Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Firma w ciągu najbliższych dwóch lat chce zatrudnić 300 osób.

 • Kenia będzie pić polski cydr

  Kenia będzie piła polski cydr. Ten alkoholowy napój z jabłek może trafić na tamtejszy rynek w najbliższym czasie - mówi serwisowi portalspozywczy.pl i wnp.pl Marek Ziółkowski, ambasador RP w Nairobi, w Kenii. Cydr to napój o niskiej zwartości alkoholu.

 • Cathay Pacific zatrudni w Krakowie 100 pracowników

  100 pracowników zatrudnią linie lotnicze Cathay Pacific Airways z Hongkongu w Globalnym Centrum Kontaktu, które zostanie uruchomione z początkiem kwietnia w Krakowie. Biuro będzie obsługiwać klientów z całego świata, w tym głównie z Europy i Afryki.

 • Niemcy z najniższą stopa bezrobocia w historii

  Stopa bezrobocia w Niemczech w styczniu, po uwzględnieniu czynników sezonowych, wyniosła 6,2 proc. wobec 6,3 proc. miesiąc wcześniej - poinformował Federalny Urząd Pracy w komunikacie. 6,2 proc. to najniższa stopa bezrobocia w historii zjednoczonych Niemiec.

 • Raport Adzuna: Gdzie praca w Polsce się popłaca?

  ...269,006zł i niemal dwukrotnie wyższym kosztem utrzymania w porównaniu do m. st. Warszawy są na szczycie rankingu badanych miast w Europie. Stolice Europy Mobilność i podążanie za...

 • 25 tysięcy urzędników do zwolnienia w Zimbabwe!

  Rząd Zimbabwe podjął decyzję z zwolnieniu z pracy 25 000 urzędników. Celem jest obniżenie wydatków państwa.

 • ​Centrum biznesowe Shell w Krakowie zatrudniło w tym roku 660 osób

  .... rodzajów materiałów do fabryk Shell w całym regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka). Powstał też zespół odpowiedzialny za tworzenie i prowadzenie strategii komunikacyjnych dla całej grupy Shell, gdzie...

 • Koniec sierpnia przyniósł kilka naprawdę interesujących promocji lotniczych, zarówno regularnych linii, jak i tanich przewoźników. Bilety w niższych cenach można nabyć zarówno na podróże europejskie, jak i międzykontynentalne.

 • Bezdomni Polacy na obczyźnie: Klawe życie... na bruku

  Być bezdomnym to nie dramat, szczególnie w takich miastach jak Bruksela, Londyn, Paryż czy Kopenhaga. Wszędzie tam od kilku lat wśród ulicznych włóczęgów można spotkać także naszych rodaków. Niektórzy uznali nawet, że to najlepszy sposób na życie.

 • J.K.Ardanowski ogłasza nabór na radców rolnych

  Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski poinformował, że ruszył konkurs na radców rolnych. Mają oni pomagać polskim rolnikom w eksporcie żywności na zagraniczne rynki.