• Informacje na temat:

  agencja pracy anglia

Artykuły na temat: agencja pracy anglia
 • Praca w Holandii za pośrednictwem agencji pracy

  Wiele osób najczęściej wyjeżdża do pracy zarobkowej do Niemiec, Anglii czy Francji, uważając, że duże kraje zapewniają automatycznie lepsze zarobki. Tymczasem równie atrakcyjne rynki pracy oferują mniejsze europejskie państwa. Jednym z nich jest Holandia, gdzie pracę najłatwiej znaleźć za pośrednictwem agencji pracy.

 • "The Times": Brexit zagraża Europie

  Wyjście Wielkiej Brytanii z UE zagroziłoby rynkowi pracy i naraziłoby całą brytyjską gospodarkę na gigantyczne straty. Agencja ratingowe ostrzegają funt może znacznie stracić.

 • Praca w Holandii przez agencję pracy

  Wiele osób najczęściej wyjeżdża do pracy zarobkowej do Niemiec, Anglii czy Francji, uważając, że duże kraje zapewniają lepsze automatycznie zarobki. Tymczasem równie atrakcyjne rynki pracy oferują mniejsze europejskie państwa. Jednym z nich jest Holandia, gdzie pracę najłatwiej znaleźć za pośrednictwem agencji pracy.

 • Czy emigracja jeszcze się opłaca?

  Tuż po wejściu do Unii Europejskiej Polacy masowo wyjeżdżali z kraju, głównie do Irlandii i Wielkiej Brytanii. Przez ostatnie lata ten trend wyraźnie wyhamował, a w niektórych krajach UE liczba Polaków spada. Czy to sygnał, że przeprowadzka za granicę w przestaje się opłacać? Odpowiada Marcin Lipka, analityk Cinkciarz.pl.

 • Holandia lepsza od Anglii

  ...pracy w Wielkiej Brytanii. - Anglia zawsze budziła moją ciekawość, dlatego łatwo dałem się namówić na wyjazd do Basingstoke - mówi Polak. - Dzięki pomocy znajomych trafiłem do agencji, która wysłała(...) wystarczył telefon do jednej z agencji w Opolu, która wysłała go do pracy przy zbiorach gruszek w miejscowości Gravenpolder (prowincja Zeeland). - W ciągu czterech tygodni odłożyłem ponad 800 euro. Moja...

 • Bank Anglii zwolnił tradera

  Bank Anglii zwolnił tradera zajmującego się handlem walutami. Powodem było "poważne naruszenie", na razie nie wiadomo jakiej natury.

 • Polaku, uważaj na te agencje pracy!

  Trzy agencje pośrednictwa pracy zatrudniające Polaków i Litwinów w Kornwalii i Szkocji straciły licencję z powodu niewłaściwego traktowania pracowników - ogłosiła GLA (Gangmasters Licencing Authority), komórka zajmująca się przyznawaniem licencji.

 • Nie licząc niektórych aktywów zmienność na rynku w bieżącym tygodniu pozostaje niewielka. W oczekiwaniu na kolejne impulsy indeksy główne giełdowe stabilizują się na wysokich poziomach, a amerykańska waluta dzięki jastrzębim komentarzom płynącym ze strony Rezerwy Federalnej nieśmiało próbuje odzyskać część utraconego w pierwszych miesiącach roku blasku.

 • Jak dobrze mieć bogatego sąsiada, czyli dokąd Polacy jadą do pracy

  ...wszystkich pracujących za granicą Polaków decydowało się na Niemcy. Bywały jednak lata, gdy niemiecki rynek pracy przyciągał niemal połowę, a dokładnie 48 proc. z całej polskiej zarobkowej emigracji. O ile(...) odbierało pensję w funtach. Z komunikatu CBOS oprócz procentowego udziału wynika jeszcze jedna, niezwykle istotna różnica między wyjazdami na saksy do Niemiec i Wielkiej Brytanii. Otóż do pracy za...

 • Bank Kanady zgodnie z konsensusem rynkowym utrzymał stopy procentowe na niezmienionym poziomie, w tym główna z nich wynosi nadal 0,5%.