• Informacje na temat:

  agencja restrukturyzacji i

Artykuły na temat: agencja restrukturyzacji i
 • Ile zarabiają pracownicy państwowych agencji rolniczych?

  Wynagrodzenia w jednostkach budżetowych wspierających rolnictwo maleją. Dotyczy to Agencji Nieruchomości Rolnych, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Największy spadek średnich płac odnotowała ANR, gdzie przeciętne miesięczne wynagrodzenie w 2013 roku wyniosło 6998 zł i było aż o 9,5 proc. niższe niż rok wcześniej. Może się to wiązać...

 • 19 października zaczyna się nabór wniosków na modernizację gospodarstw

  Od 19 października do 17 listopada Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmować wnioski na modernizację gospodarstw rolnych od producentów prosiąt, mleka i bydła mięsnego - ogłosiła Agencja na stronie internetowej.

 • Przewozy Regionalne planują zwolnienia

  Największy polski przewoźnik pasażerski, Przewozy Regionalne, planuje zwolnienia w ramach restrukturyzacji firmy - poinformował prezes PR Tomasz Pasikowski. W tym roku z firmy odejdzie 8 proc. załogi liczącej prawie 9500 osób.

 • Ptasia grypa: Wnioski o pomoc tylko do dziś!

  Dobiega końca możliwość wnioskowania o pomoc z budżetu państwa w związku z wystąpieniem ptasiej grypy. Chodzi o hodowców drobiu utrzymujących swoje stada w promieniu 10 kilometrów od ogniska choroby. Dokumenty w tej sprawie jeszcze dziś będą przyjmować oddziały Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

 • Na wsi powstało 34 tys. nowych miejsc pracy dzięki funduszom UE

  ...34 tys. nowych miejsc pracy powstało dzięki wsparciu rozwoju wsi z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - poinformowała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

 • Andrzej Gross odwołany z funkcji prezesa ARiMR

  Andrzej Gross został odwołany z funkcji prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z powodu nieprawidłowości w funkcjonowaniu systemu informatycznego - poinformował resort rolnictwa. P.o. prezesa agencji został Daniel Obajtek, b. wójt gminy Pcim (woj. małopolskie).

 • Toshiba chce obniżyć pensje pracownikom

  Borykający się z kłopotami finansowymi japoński producent elektroniki Toshiba Corp. planuje obniżyć pensje pracowników - podała w poniedziałek agencja Kyodo. Koncern zatrudnia ok. 190 tys. osób.

 • Agencja Moody's ocenia nasze banki

  Agencja Moody's ocenia, że perspektywa dla polskiego systemu bankowego pozostaje negatywna - podała agencja Moody's w komunikacie.

 • ARiMR: Na wsi może powstać ponad 10 tys. nowych miejsc pracy

  Ponad 10 tys. nowych miejsc pracy może powstać na obszarach wiejskich w ramach programu Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw". Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, która zakończyła właśnie nabór wniosków, przeznacza na ten cel 1,2 mld zł.

 • Przewozy Regionalne: Plan restrukturyzacji gotowy

  Jak powiedziała minister infrastruktury i rozwoju, Maria Wasiak, plan restrukturyzacji Przewozów Regionalnych jest gotowy i w drugiej połowie września zostanie przedstawiony Komisji Europejskiej.