• Informacje na temat:

  agencje pracy holandia

Artykuły na temat: agencje pracy holandia
 • Holandia: Agencje szukają pracowników

  Druga połowa października i początek listopada to dobry okres na podjęcie pracy w holenderskiej branży produkcyjnej lub logistyce. Wiele fabryk i zakładów zwiększa wtedy produkcję. O dodatkowych ludzi do pracy zabiegają też magazyny.

 • Analiza: Twardy brexit silnie dotknie Niemcy

  Analitycy ostrzegają, że wyjście Wielkiej Brytanii z UE bez umowy może kosztować Niemcy ponad 100 tys. miejsc pracy. Na twardym brexicie skorzystałaby jednak Holandia.

 • Praca w Holandii za pośrednictwem agencji pracy

  Wiele osób najczęściej wyjeżdża do pracy zarobkowej do Niemiec, Anglii czy Francji, uważając, że duże kraje zapewniają automatycznie lepsze zarobki. Tymczasem równie atrakcyjne rynki pracy oferują mniejsze europejskie państwa. Jednym z nich jest Holandia, gdzie pracę najłatwiej znaleźć za pośrednictwem agencji pracy.

 • Firmy będą musiały kraść pracowników?

  Po raz pierwszy w historii dwóch na pięciu ankietowanych przedsiębiorców deklaruje, że w ciągu najbliższego półrocza zamierza zwiększyć zatrudnienie. W porównaniu do zeszłego kwartału ten odsetek wzrósł o 6 p.p. Pracowników czekają też podwyżki. 29 proc. firm deklaruje, że zamierza zwiększyć wynagrodzenie w najbliższym półroczu - pokazała analiza Instytutu Badawczego Randstad. To oznacza, że firmy zaczynają rywalizować o pracownika i niewykluczone, że będą ich także "podbierać".

 • Praca w Holandii przez agencję pracy

  Wiele osób najczęściej wyjeżdża do pracy zarobkowej do Niemiec, Anglii czy Francji, uważając, że duże kraje zapewniają lepsze automatycznie zarobki. Tymczasem równie atrakcyjne rynki pracy oferują mniejsze europejskie państwa. Jednym z nich jest Holandia, gdzie pracę najłatwiej znaleźć za pośrednictwem agencji pracy.

 • "The Times": Brexit zagraża Europie

  Wyjście Wielkiej Brytanii z UE zagroziłoby rynkowi pracy i naraziłoby całą brytyjską gospodarkę na gigantyczne straty. Agencja ratingowe ostrzegają funt może znacznie stracić.

 • W Holandii głównie przez agencje

  Holenderski rynek zdominowany jest przez agencje pracy tymczasowej. Za ich pośrednictwem pracuje ponad dwie trzecie zatrudnionych w tym kraju Polaków. Większość w rolnictwie i ogrodnictwie.

 • Unilever chce oszczędzać i uderza w rząd Wielkiej Brytanii

  Grupa Unilever ma przenieść swoją siedzibę z Londynu do Roterdamu w Holandii. Powodem jest uproszczenie struktury zarządczej grupy i oszczędności.

 • Holandia: Jesienne oferty z kraju tulipanów

  Największe szanse na zatrudnienie w Holandii mają teraz pakowacze, pracownicy linii produkcyjnej i magazynierzy. Nie brakuje też pracy dla operatorów wózków widłowych oraz osób odpowiedzialnych za zbieranie zamówień.

 • Tylko 15-20 proc. mieszkań w Polsce jest wynajmowanych. To ponad dwa razy mniej niż w Holandii czy Niemczech.