• Informacje na temat:

  agora czasopisma

Artykuły na temat: agora czasopisma
 • Agora miała w IV kw. 47,5 mln zł EBITDA, zgodnie z oczekiwaniami

  Grupa Agory w IV kwartale 2018 r. miała 2,3 mln zł zysku netto (rok wcześniej 72,3 mln zł zysku netto).

 • Nowy kanał telewizyjny: Agora zainwestuje 30 milionów złotych

  Jak poinformował prezes Agory, Bartosz Hojka, spółka oczekuje, że łączne nakłady inwestycyjne na uruchomienie programu telewizyjnego na nowym multipleksie wyniosą ok. 30 mln zł. W pierwszej fazie inwestycje sięgną 10 mln zł.

 • Raport bieżący nr 1/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Agory S.A. ("Spółka" lub "Agora") z siedzibą...

 • Raport bieżący nr 17/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Agory S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka”) informuje, że...

 • Grupa Agora wypracowała w pierwszym kwartale 20,6 mln zł zysku EBITDA bez uwzględnienia standardu rachunkowego MSSF 16 - wynik spadł o 43,4 proc. rok do roku, ale był o 4,6 proc. wyższy od konsensusu PAP Biznes. Spółka podała, że po wyłączeniu zdarzeń jednorazowych EBITDA (bez MSSF 16) wzrosła rok do roku o 7,4 proc. do 26,2 mln zł.

 • Wyniki Agora powyżej konsensusu

  Grupa Agora odnotowała w drugim kwartale 2017 roku 31,4 mln zł zysku EBITDA wobec 22,9 mln zł rok temu - podała spółka w raporcie. Wynik był o 19 proc. wyższy od oczekiwań analityków, którzy spodziewali się 26,3 mln zł zysku. Wpływy ze sprzedaży Gazety Wyborczej spadły jednak o 5,8 proc. do 24,3 mln zł. Sprzedaż czasopism spadła o 30 proc. do 2,8 mln zł.

 • * Dzięki porozumieniu Discovery Communications po raz pierwszy dotrze ze swoimi formatami także do polskich odbiorców naziemnej telewizji cyfrowej * Discovery nabywa udziały w należącej do Agory spółce Green Content będącej właścicielem obecnego na ósmym multipleksie kanału METRO.

 • Perspektywy wyników finansowych Agory w IV kwartale są dobre - poinformował Bartosz Hojka, prezes spółki. Agora nie spodziewa się żadnych fundamentalnych zmian na rynku reklamowym w 2018 r., w porównaniu do 2017 roku. W nadchodzących latach grupa chce zwiększyć aktywność akwizycyjną.

 • Rekomendacje - Agora może być gwiazdą

  Analitycy DM mBanku diametralne zmieniają ocenę Agory. W ostatnim raporcie analitycznym wycena koncernu medialnego została podniesiona o 90 procent. Paweł Szpigiel dostrzega potencjał grupy, podnosząc rekomendacje do kupuj i wycenę akcji do 15,50 zł.

 • Agora w czwartym kwartale miała 10,2 mln zł zysku netto

  Grupa Agory wypracowała w czwartym kwartale 2016 roku 10,2 mln zł zysku netto przypadającego na akcjonariuszy jednostki dominującej, wobec 15,7 mln zł zysku rok temu. Zysk okazał się o 3,3 mln zł niższy od oczekiwań analityków ankietowanych przez PAP, którzy zakładali, że wyniesie on 13,5 mln zł.