• Informacje na temat:

  agora sa

Artykuły na temat: agora sa
 • Agora planuje zwolnienie do 153 osób, głównie w segmencie druk

  Zarząd Agory planuje zwolnienie do 153 pracowników, głównie w segmencie druk w grupie Agora, co stanowi 57 proc. wszystkich zatrudnionych w tym obszarze, w tym 90 proc. zatrudnionych w drukarni spółki w Pile oraz 90 proc. zatrudnionych w spółce Agora Poligrafia w Tychach - podała spółka w komunikacie. Restrukturyzacja zatrudnienia obciąży wynik spółki i grupy w I kwartale 2019 r.

 • DM BDM w raporcie z 18 czerwca obniżył rekomendację dla Agory do "redukuj" z "kupuj", podnosząc jednocześnie cenę docelową dla akcji spółki do 11,2 zł z 10,78 zł. Analitycy wskazują, że od czasu ich ostatniej rekomendacji kurs spółki wzrósł o prawie 35 proc. "W szczególności poprawa klimatu inwestycyjnego utrwaliła się po publikacji dobrego wyniku za I kw. 2015 r. W ścieżce wynikowej na kolejne kwartały, naszym zdaniem, nie należy już oczekiwać istotnej poprawy i dopiero IV kw. 2015 r. może...

 • Agora podpisała z przedstawicielami pracowników porozumienie ws. zwolnień grupowych

  Zarząd Agory podpisał ze związkiem zawodowym oraz radą pracowników spółki porozumienie dotyczące planowanych zwolnień grupowych.

 • Analitycy Domu Maklerskiego BDM, w raporcie z 23 lutego, podnieśli rekomendację Agory do "trzymaj" z "redukuj", a cenę docelową do 11,77 zł z 11,2 zł.

 • 5 pytań, które usłyszysz podczas rozmowy rekrutacyjnej

  .... Jak tego uniknąć podpowiada Anna Krawczyk, specjalista ds. Rekrutacji, Agora S.A .: Warto o powiedzieć o konkretnej sytuacji, w której brało się udział osobiście. Podać przykłady, z których jest się...

 • Rekomendacje - Agora może być gwiazdą

  Analitycy DM mBanku diametralne zmieniają ocenę Agory. W ostatnim raporcie analitycznym wycena koncernu medialnego została podniesiona o 90 procent. Paweł Szpigiel dostrzega potencjał grupy, podnosząc rekomendacje do kupuj i wycenę akcji do 15,50 zł.

 • Kryzysowe odchudzanie

  ...-Mostostal. Cięcia nie ominą mediów i telekomunikacji. Presspublica (wydawca "Rzeczpospolitej") redukuje zatrudnienie o 100 osób, Agora (wydawca "Gazety Wyborczej") o 250, a TVN o 70 pracowników. Krakowski...

 • Agora miała w IV kw. 47,5 mln zł EBITDA, zgodnie z oczekiwaniami

  Grupa Agory w IV kwartale 2018 r. miała 2,3 mln zł zysku netto (rok wcześniej 72,3 mln zł zysku netto).

 • Dlaczego młodzi nie dbają o umowy o pracę?

  Coraz mniej młodych ludzi decyduje się na zatrudnienie w ramach umowy o pracę - wykazują wyniki badania "Pokolenie Wyżu" przeprowadzonego na zlecenie dziennika "Metro". O tym, z czego to wynika, a także o tym, jakie są poglądy młodych Polaków na pracę dowiedzą się Państwo z dzisiejszego wydania "Metra" (10.12.2008).

 • Wyniki Agora powyżej konsensusu

  Grupa Agora odnotowała w drugim kwartale 2017 roku 31,4 mln zł zysku EBITDA wobec 22,9 mln zł rok temu - podała spółka w raporcie. Wynik był o 19 proc. wyższy od oczekiwań analityków, którzy spodziewali się 26,3 mln zł zysku. Wpływy ze sprzedaży Gazety Wyborczej spadły jednak o 5,8 proc. do 24,3 mln zł. Sprzedaż czasopism spadła o 30 proc. do 2,8 mln zł.