• Informacje na temat:

  agricole credit

Artykuły na temat: agricole credit
 • Dzięki specjalnej aplikacji drobne kwoty z konta osobistego przekazywane są na rachunek oszczędnościowy przy okazji płacenia kartą. Programy oszczędnościowe proponują mBank, PKO BP, ING Bank Śląski, Credit Agricole oraz Getin Bank.

 • Reuters: Credit Agricole nie rozważa sprzedaży polskiego biznesu?

  Credit Agricole nie planuje jednak sprzedaży polskiego biznesu - poinformowała agencja Reuters, powołując się na słowa rzeczniczki banku.

 • Wynagrodzenia nie będą rosnąć już tak szybko

  W 2018 r. były miesiące, gdy wzrost wynagrodzeń przekraczał 7 proc. licząc rok do roku. Cały rok przyniósł wzrost o 7,2 proc. - W ostatnich kwartałach widzieliśmy stopniowe przyspieszanie tempa wzrostu płac, ale potencjał do dalszego szybkiego wzrostu tego wskaźnika już się wyczerpuje - mówi Krystian Jaworski starszy ekonomista Credit Agricole Bank Polski. Maleją marże firm, wzrastają ich...

 • Credit Agricole jest zainteresowany przejęciem Eurobanku, polskiego oddziału detalicznego Societe Generale - poinformowała agencja Bloomberg, powołując się na cztery źródła.

 • Emigranci wrócą i w Polsce... nie zarobią

  Gazeta cytuje ekonomistę Credit Agricole Krystiana Jaworskiego. Twierdzi on, że teraz w Polsce bezrobocie się zmniejsza i wkrótce będzie można mówić o pełnym zatrudnieniu. To z kolei umacnia na rynku(...) Credit Agricole, w tym roku pensje urosną średnio o 3,7 procent rok do roku, a w przyszłym dynamika przyspieszy do 4,1 procent. To niewiele w porównaniu z 5,7-procentowym wzrostem płacy minimalnej, który...

 • Postępowanie UOKiK przeciwko Credit Agricole Bank Polska

  UOKiK wszczął postępowanie przeciwko Credit Agricole Bank Polska, kwestionując sposób, w jaki bank wprowadza zmiany w tabelach opłat i prowizji, regulaminach i umowach, m.in. przy umowach o kredyt hipoteczny.

 • Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z najnowszą propozycją banku Credit Agricole, który – zgodnie ze swoim motto „Prosto i z sensem” – przygotował promocję 3x0. Klienci nie zapłacą prowizji za(...) specjalnej klienci mogą otrzymać także niską marżę – już od 0,90 %. Pospiesz się – promocja obowiązuje do 30.06.2013. Szczegóły na stronie www.credit-agricole.pl.

 • Przerwa technologiczna w banku Credit Agricole

  Bank Credit Agricole prosi klientów o wcześniejsze wykonanie płatności i przelewów - na weekend 16-18 czerwca planuje bowiem przerwę technologiczną. Kilka dotychczas wykorzystywanych systemów informatycznych zostanie połączonych w jeden.

 • ...« W wielu bankach istnieje możliwość korzystania z programu automatycznego oszczędzania dla osób posiadających konta internetowe. Mają je: ING Bank Śląski (Smart Saver), PKO (Autooszczędzanie), mBank (mSaver), Credit Agricole (CASaver). « Przy każdej transakcji bank – wedle Pani wyboru – albo zaokrągla kwotę (np. do 5 lub 10 zł), albo przelewa określony procent (1-15%) bądź stałą sumę (np. 5 zł...

 • Zarząd Novavis S.A. („Spółka”, „Emitent”) informuje, że w dniu 13 października 2014 roku podpisana została umowa o współpracę z Credit Agricole Bank Polska...