• Informacje na temat:

  air france polska

Artykuły na temat: air france polska
 • ...euro dostała Francja, na wsparcie dla niemal ośmiu tysięcy pracowników zwolnionych przez francuskie linie lotnicze Air France. Pomoc otrzymały także Grecja i Włochy.(...)Polska otrzyma wsparcie w wysokości blisko 1 miliona 300 tysięcy euro, wypłacone byłym pracownikom Fiata i jego 21 dostawcom. Zwrot blisko miliona trzystu tysięcy euro jest połową kwoty wydanej...

 • Loty pomiędzy Polską i Francją odwołane. Strajkują pracownicy Air France

  Z powodu strajku pracowników francuskich linii lotniczych Air France odwołane zostaną dziś co najmniej cztery loty pomiędzy Paryżem i Warszawą. Pozostałe rejsy mogą znikać z rozkładu połączeń w ostatniej chwili.

 • Praca i wakacje na Karaibach

  ...z międzylądowaniami w Stanach Zjednoczonych. Do wszystkich zamorski terenów Republiki Francuskiej w tym regionie dolecimy liniami Air France z paryskiego lotniska Charles De Gaulle. Są one jednak dość drogie. Połączenia z Karaibami mają też tańsi przewoźnicy, tacy jak: Aircaraibes i CorsaiFly. Przelot do Martyniki (port lotniczy Le Lamentin w Fort de France) i Gwadelupy (lotnisko Pointe a Pitre w Pole Caraibes...

 • Air France KLM: Będzie można polecieć m.in. z Krakowa do Amsterdamu

  Grupa Air France KLM wprowadza 3 nowe połączenia na terenie Europy oraz 4 kolejne na trasach dalekiego zasięgu. Już w maju tego roku będzie można po raz pierwszy polecieć m.in. z Krakowa do Amsterdamu. Ponadto pojawiły się nowe samoloty w eksploatacji.

 • Prezes PLL LOT: Premier powołał Polską Grupę Lotniczą

  Premier Mateusz Morawiecki powołał Polską Grupę Lotniczą - poinformował prezes PLL LOT Rafał Milczarski, który jednocześnie został szefem PGL. Jest to spółka akcyjna z kapitałem 1,2 mld zł; w jej skład wejdą spółki Skarbu Państwa, m.in. PPL LOT, LOT AMS, LS Airport Services.

 • Platformy cyfrowe na całym świecie stworzą sojusz?

  Ostatnia zapowiedź wspólnej produkcji serialu "The Young Pope" przez SKY, HBO i CANAL+ może być przedsmakiem nowej ery. Ery współpracy nadawców filmowych kanałów premium i platform cyfrowych z nimi często związanych. Problem z dużym nasyceniem rynku nie dotyczy bowiem tylko Polski, Wielkiej Brytanii, Włoch, czy Stanów Zjednoczonych. Dotyczy wszystkich rozwiniętych rynków płatnej telewizji. Wydaje się, że rozwiązaniem jest współpraca. Za przykład mogą służyć linie lotnicze.

 • Lufthansa wprowadza nowe ceny biletów. Bez bagażu polecisz taniej

  Największe niemieckie linie lotnicze Lufthansa przestawiają dotychczasowy system cen i wprowadzają rozwiązania znane z tanich linii.

 • Najstarsza na świecie obchodzi 95-lecie!

  Dokładnie 95 lat temu powstała linia, która wniosła ogromny wkład w rozwój światowego lotnictwa. KLM (Koninklijke Luchtvaart Maatschappij NV), holenderski przewoźnik z prawdziwie królewskim rodowodem, wciąż prezentuje się świetnie.

 • Euro 2016: Na tym nie zarobisz?

  Dziś ruszają się piłkarskie mistrzostwa Europy. Impreza rozpocznie się o godzinie 21.00 meczem Francji z Rumunią. Ekksperci są sceptyczny wobec opłacalności Euro 2016 we Francji.

 • Strach na giełdach po atakach terrorystów w Belgii

  W zachodniej Europie mocniejsze spadki giełdowych indeksów. Na rynkach strach po wtorkowych atakach terrorystycznych w Belgii - podają maklerzy.