• Informacje na temat:

  airbus 350

Artykuły na temat: airbus 350
 • Niemcy ze wschodnim napędem gospodarczym. Polska na czele

  Handel Niemiec z krajami leżącymi na wschód od Odry i Nysy jest wciąż jednym z najważniejszych motorów niemieckiej gospodarki, twierdzą eksperci ze stowarzyszenia gospodarczego OAOEV*. Ten obszar to 29 państw Europy Środkowej, Wschodniej (wraz z Rosją), Południowo-Wschodniej (Bałkanów) oraz Azji Centralnej.

 • Broń na kołku - branża obronna czeka na modernizację

  Przemysł obronny trwa w zawieszeniu. Branża czeka na modernizację, a szczególnie na 130 mld zł z budżetu. W jakim kierunku podążą decyzje nowego kierownictwa MON-u?

 • W Niemczech w I produkcja przemysłu spadła o 0,8 proc. mdm; prognoza +0,5 proc.

  W Niemczech w styczniu produkcja przemysłowa spadła o 0,8 proc. mdm, podczas gdy w poprzednim miesiącu wzrosła o 0,8 proc., po korekcie z -0,4 proc. - poinformował w komunikacie urząd statystyczny. Analitycy spodziewali się, że produkcja mdm wzrośnie o 0,5 proc. To istotne dla Polski z uwagi na ścisłe powiązanie naszych gospodarek.

 • Wakacyjna ofensywa tanich przewoźników

  Słyszałeś, że można naprawdę tanio polecieć w te miejsca? Zarezerwuj wcześniej bilet w tanich liniach lotniczych i zacznij się pakować - samolot już na Ciebie czeka.

 • Czas na mniejsze maszyny

  Narodowy przewoźnik chce wymienić kolejną partię samolotów. Nic dziwnego. Liczba pasażerów szybko rośnie, zwłaszcza na tanich liniach.

 • Grecka wyprzedaż

  Premier Grecji zapewnia, że dzięki powołaniu niezależnej agencji prywatyzacyjnej do końca 2011 roku spełniony zostanie sprzedażowy cel na ten rok: 5 mld euro przychodów z prywatyzacji. Grecja zrobi wszystko, żeby dostać kolejną transzę pakietu pomocowego, bez której w połowie października skończą się pieniądze na spłatę publicznych zobowiązań.