• Informacje na temat:

  akademia zawodowa

Artykuły na temat: akademia zawodowa
 • Razem z mężem pracujemy w tej samej firmie przy produkcji związanej z chemią. Oboje mamy podobne kłopoty ze zdrowiem. Dlatego sądzimy, że to może być choroba zawodowa. Kto ją stwierdza? Mirosława z Małopolski...

 • Pan Edward Szlęk jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od początku pracy zawodowej aktywnie uczestniczący w rozwoju i zarządzaniu firmami z branży stalowej, chemicznej i koksowniczej.

 • Pięć kroków do sukcesu zawodowego

  ...nas świat i wiedzy, a te wszystkie umiejętności rozwijamy nie tylko w pracy. - - - - - - SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI szukają liderów, którzy będą lokalnie zarządzać projektem...

 • W uzupełnieniu i nawiązaniu do raportu bieżącego nr 10/2014, Zarząd Kampa S.A. przekazuje informacje dotyczące wykształcenia oraz kwalifikacji zawodowych...

 • ​Zmiany w przepisach: Związek zawodowy nie tylko dla zatrudnionych na umowę o pracę

  Nie tylko umowa o pracę będzie dawała prawo korzystania z uprawnień związkowych. Resort pracy przygotowuje ustawę rozszerzającą prawo tworzenia i wstępowania do związków zawodowych na samozatrudnionych niebędących pracodawcami oraz świadczących pracę na podstawie umów-zleceń i o dzieło.

 • - Ludzie w pewnym momencie zaczną walczyć o ograniczone zasoby żywnościowe, to z kolei zredukuje drastycznie liczbę ludności - mówił dr Piotr Maszczyk z SGH podczas pierwszego warsztatu Prasowej Akademii Pieniądza XXI.

 • Tusk: Górnicy najpotrzebniejszą klasą zawodową w Polsce

  Polscy górnicy to być może najpotrzebniejsza klasa zawodowa w Polsce z punktu widzenia interesu całego narodu - powiedział w środę premier Donald Tusk. Dodał, że węgiel jest polskim skarbem; bez niego Polska nie byłaby pewna swojej niepodległości.

 • Ile kosztuje wyszkolenie drugiego Lewandowskiego? Całkiem sporo, bo aż pół miliona złotych, ale rodziców to nie zraża

  Szacuje się, że koszty profesjonalnego przygotowania dziecka od 3. do 16. roku życia do zawodowej gry w piłkę nożną to wartość nawet 3-4 pokojowego nowego mieszkania w dużym mieście.

 • Ministerstwo Edukacji Narodowej prowadzi prace nad projektem rozporządzenia, które uprości awans zawodowy nauczycieli. Zniknąć ma tzw. teczka, czyli zbiór - zdaniem resortu najczęściej zbędnych - dokumentów, które nauczyciele byli zobowiązani gromadzić.

 • Realizacja wspólnych projektów badawczo-rozwojowych zmierzających do wypracowania innowacyjnych rozwiązań, wzmocnienia efektywności i bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska to główny cel podpisanych dzisiaj przez PKN ORLEN (GPW: PKN) umów ramowych z dwiema uznanymi uczelniami technicznymi: Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie i Politechniką Warszawską.