• Informacje na temat:

  akademia zawodowa

Artykuły na temat: akademia zawodowa
 • Razem z mężem pracujemy w tej samej firmie przy produkcji związanej z chemią. Oboje mamy podobne kłopoty ze zdrowiem. Dlatego sądzimy, że to może być choroba zawodowa. Kto ją stwierdza? Mirosława z Małopolski...

 • Pan Edward Szlęk jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od początku pracy zawodowej aktywnie uczestniczący w rozwoju i zarządzaniu firmami z branży stalowej, chemicznej i koksowniczej.

 • Pięć kroków do sukcesu zawodowego

  ...nas świat i wiedzy, a te wszystkie umiejętności rozwijamy nie tylko w pracy. - - - - - - SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI szukają liderów, którzy będą lokalnie zarządzać projektem...

 • W uzupełnieniu i nawiązaniu do raportu bieżącego nr 10/2014, Zarząd Kampa S.A. przekazuje informacje dotyczące wykształcenia oraz kwalifikacji zawodowych...

 • ​Zmiany w przepisach: Związek zawodowy nie tylko dla zatrudnionych na umowę o pracę

  Nie tylko umowa o pracę będzie dawała prawo korzystania z uprawnień związkowych. Resort pracy przygotowuje ustawę rozszerzającą prawo tworzenia i wstępowania do związków zawodowych na samozatrudnionych niebędących pracodawcami oraz świadczących pracę na podstawie umów-zleceń i o dzieło.

 • - Ludzie w pewnym momencie zaczną walczyć o ograniczone zasoby żywnościowe, to z kolei zredukuje drastycznie liczbę ludności - mówił dr Piotr Maszczyk z SGH podczas pierwszego warsztatu Prasowej Akademii Pieniądza XXI.

 • Tusk: Górnicy najpotrzebniejszą klasą zawodową w Polsce

  Polscy górnicy to być może najpotrzebniejsza klasa zawodowa w Polsce z punktu widzenia interesu całego narodu - powiedział w środę premier Donald Tusk. Dodał, że węgiel jest polskim skarbem; bez niego Polska nie byłaby pewna swojej niepodległości.

 • Realizacja wspólnych projektów badawczo-rozwojowych zmierzających do wypracowania innowacyjnych rozwiązań, wzmocnienia efektywności i bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska to główny cel podpisanych dzisiaj przez PKN ORLEN (GPW: PKN) umów ramowych z dwiema uznanymi uczelniami technicznymi: Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie i Politechniką Warszawską.

 • Ministerstwo Edukacji Narodowej prowadzi prace nad projektem rozporządzenia, które uprości awans zawodowy nauczycieli. Zniknąć ma tzw. teczka, czyli zbiór - zdaniem resortu najczęściej zbędnych - dokumentów, które nauczyciele byli zobowiązani gromadzić.

 • Startuje Leadership Academy for Poland - program światowej klasy edukacji i dobrego przywództwa dla Polski

  W ramach Akademii udzielonych zostanie kilkadziesiąt "fellowships", które umożliwią uczestnictwo również osobom, których nie byłoby stać na taki program. Wśród partnerów projektu znalazły się m.in. międzynarodowa firma doradcza Deloitte oraz Orange.