• Informacje na temat:

  akcja job

Artykuły na temat: akcja job
 • Dużo pracy przed Gwiazdką

  ...przepakowywania towaru, czy też 10 do uzupełniania braków w magazynach - mówi Malwina Barańska, Manager Regionu z Grupy Job. Pozytywny wpływ Bożego Narodzenia na wielkość sprzedaży widoczny jest również(...) liczyć na szybkie wsparcie w zakresie rekrutacji, koordynacji pracowników przez dedykowanego konsultanta czy ustalania grafików pracy osób zatrudnionych przy poszczególnych akcjach. Wystarczy tylko...

 • Gwałtowny wzrost zadłużenia - tak zaczynał się kryzys sprzed dekady

  Ostatnio minęło 10 lat od momentu rozpoczęcia największego kryzysu finansowego od czasu Wielkiej Depresji z 1929 r. Powszechnie za początek krachu uważa się upadek banku Lehmann Brothers we wrześniu 2008 r., ale rynek załamał się już latem 2007 r. Dziś długi Amerykanów biją rekordy wysokości. Czy taki rozwój sytuacji powinien nas niepokoić? - zastanawia się Piotr Marciniak, dyrektor zarządzający BGŻOptima.

 • Dużo pracy przed Gwiazdką

  Przedświąteczny wzrost popytu na niektóre produkty i usługi sprawia, że firmy zgłaszają w tym okresie duże zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych. Jest to więc dobry czas dla osób, które poszukują dodatkowego źródła zarobku. Wszystko to sprawia, że każdego roku przed świętami można zaobserwować duże ożywienie na rynku pracy.

 • Przepis na giełdowy przekręt

  Istotą manipulacji jest osiąganie pewnych korzyści dzięki wywołaniu sztucznej zmiany ceny. Cena papierów wartościowych jest z kolei wyznacznikiem ich atrakcyjności na rynku. Bardzo niebezpieczna jest sytuacja, kiedy cena rynkowa nie jest wypadkową rynkowych sił popytu i podaży, ale celowych działań przestępczych.

 • Śmierć czyha na ciebie w banku

  Czy reklamowanie pożyczek konsumpcyjnych powinno być zakazane? Moim zdaniem - tak. Na podobnych zasadach, jak reklamowanie napojów alkoholowych i wyrobów tytoniowych - ze względu na wysoką szkodliwość społeczną.

 • Śmierć kredytom hipotecznym!

  Od paru miesięcy możemy zaobserwować wyraźne ożywienie na rynku nieruchomości. Banki coraz chętniej udzielają kredytów hipotecznych. Mogą więc wrócić piękne lata mieszkaniowej prosperity (2004 - 2007), które pociągnęły w górę nie tylko branżę budowlaną, ale także całą rodzimą gospodarkę. Mogą, ale nie muszą...

 • Czego nie mówi Warren Buffet

  Amerykańska debata ekonomiczna żyje komentarzem inwestora Warrena Buffeta, właściciela Berkshire Hathaway (właśnie zainwestował 5 mld dolarów w Bank of America) na temat systemu podatkowego Stanów Zjednoczonych. Buffet nie pierwszy już raz w ciągu ostatnich lat, ogłosił, że on i jego hiperbogaci znajomi zdecydowanie za mało oddają państwu. Prawda jest jednak bardziej złożona.