• Informacje na temat:

  akcje bgż

Artykuły na temat: akcje bgż
 • ​Ile zarabiają prezesi banków w Polsce? Ranking wynagrodzeń

  ...w bankach o porównywalnej wielkości. Pobierz za darmo program PIT 2015 Na trzecim miejscu w zestawieniu łącznych wydatków na wynagrodzenia członków zarządu znalazł się BGŻ BNP Paribas. Koszty zarządu były tam w dodatku niemal dwukrotnie wyższe od wypracowanego zysku. Powodem jest niedawna fuzja Banku BGŻ z BNP Paribas Bank Polska. Zysk jest niższy ze względu na koszty integracji. Za to...

 • Grupa Kapitałowa Banku BGŻ BNP Paribas prezentuje wyniki finansowe za rok 2015 - pierwszy roczny raport po połączeniu Banku BGŻ i BNP Paribas Banku Polska.

 • Władze spółek droższe o jedną piątą. Ile w 2017 roku zarobili prezesi banków?

  ...lata 2012-2016. Druga osoba, która jest wysoko na liście najlepiej zarabiających finansistów, to Przemysław Gdański. W Banku BGŻ BNP Paribas, którym kieruje od początku listopada ub.r., zarobił 321 tys(...) oszczędnych instytucji, jeśli chodzi o wynagrodzenia dla menedżerów najwyższego szczebla (inna sprawa, że w jego zarządzie zasiada ponad 10 osób, pod tym względem może z nim konkurować tylko BGŻ BNP...

 • Bank BGŻ BNP Paribas przejmuje SKOK Rafineria

  Bank BGŻ BNP Paribas S.A. na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego ("KNF") z dnia 18 maja br., przejmuje Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową Rafineria ("Kasa").

 • Jak stworzyć "dream team"...

  .... Inną metodę wybrała Dorota Czańka, dyrektor departamentu sprzedaży detalicznej w Banku BGŻ. Zamiast na rewolucję, postawiła na ewolucję, czyli optymalne wykorzystanie już posiadanych kadr. I w ciągu(...) pojedynczego doradcy, dając mu przy tym do ręki dobry produkt. Dlatego jej pierwszym zadaniem po przyjściu do banku półtora roku temu była poprawa oferty hipotecznej BGŻ. I dodaje, że kredyty...

 • Bank BGŻ BNP Paribas kupi podstawową działalność Raiffeisen Bank Polska za 3,25 mld zł

  Bank BGŻ BNP Paribas kupi podstawową działalność Raiffeisen Bank Polska od Raiffeisen Bank International AG za 3,25 mld zł. Zamknięcie transakcji przewidywane jest w IV kwartale 2018 roku, a fuzja operacyjna w 2019 roku - poinformował bank w komunikacie.

 • Ile zarabia szef?

  ..., prezes BNP Paribas Polska (były Fortis Bank), który w 2011 roku zarobił 2 mln zł. Podobna kwota wpłynęła na konto Jacka Bartkiewicza, prezesa banku BGŻ. I dopiero pod koniec pierwszej dziesiątki(...).), a najbardziej popularną formą wciąż pozostają opcje menedżerskie (najczęściej na akcje nowej emisji), które są stosowane w ok. 80 proc. Tego typu zachęt. To szczególnie mile widziana forma premii w czasie...

 • BM BGŻ w raporcie z 16 marca podwyższył cenę docelową akcji Ergisu do 6,38 zł z 5,23 zł, podtrzymując zalecenie "kupuj".

 • BNP Paribas planuje, że do fuzji prawnej Banku BGŻ i BNP Paribas Banku Polska dojdzie w pierwszej połowie 2015 roku - poinformował bank w piątkowym komunikacie.

 • BNP Paribas i Rabobank International Holding B.V. porozumiały się w sprawie przymusowego wykupu akcji BGŻ. Nabywającym akcje w ramach sqeeze-out będzie BNP Paribas.