• Informacje na temat:

  akcje bgż

Artykuły na temat: akcje bgż
 • ​Ile zarabiają prezesi banków w Polsce? Ranking wynagrodzeń

  ...w bankach o porównywalnej wielkości. Pobierz za darmo program PIT 2015 Na trzecim miejscu w zestawieniu łącznych wydatków na wynagrodzenia członków zarządu znalazł się BGŻ BNP Paribas. Koszty zarządu były tam w dodatku niemal dwukrotnie wyższe od wypracowanego zysku. Powodem jest niedawna fuzja Banku BGŻ z BNP Paribas Bank Polska. Zysk jest niższy ze względu na koszty integracji. Za to...

 • Grupa Kapitałowa Banku BGŻ BNP Paribas prezentuje wyniki finansowe za rok 2015 - pierwszy roczny raport po połączeniu Banku BGŻ i BNP Paribas Banku Polska.

 • Jak stworzyć "dream team"...

  .... Inną metodę wybrała Dorota Czańka, dyrektor departamentu sprzedaży detalicznej w Banku BGŻ. Zamiast na rewolucję, postawiła na ewolucję, czyli optymalne wykorzystanie już posiadanych kadr. I w ciągu(...) pojedynczego doradcy, dając mu przy tym do ręki dobry produkt. Dlatego jej pierwszym zadaniem po przyjściu do banku półtora roku temu była poprawa oferty hipotecznej BGŻ. I dodaje, że kredyty...

 • BM BGŻ w raporcie z 16 marca podwyższył cenę docelową akcji Ergisu do 6,38 zł z 5,23 zł, podtrzymując zalecenie "kupuj".

 • Ile zarabia szef?

  ..., prezes BNP Paribas Polska (były Fortis Bank), który w 2011 roku zarobił 2 mln zł. Podobna kwota wpłynęła na konto Jacka Bartkiewicza, prezesa banku BGŻ. I dopiero pod koniec pierwszej dziesiątki(...).), a najbardziej popularną formą wciąż pozostają opcje menedżerskie (najczęściej na akcje nowej emisji), które są stosowane w ok. 80 proc. Tego typu zachęt. To szczególnie mile widziana forma premii w czasie...

 • BNP Paribas planuje, że do fuzji prawnej Banku BGŻ i BNP Paribas Banku Polska dojdzie w pierwszej połowie 2015 roku - poinformował bank w piątkowym komunikacie.

 • BNP Paribas i Rabobank International Holding B.V. porozumiały się w sprawie przymusowego wykupu akcji BGŻ. Nabywającym akcje w ramach sqeeze-out będzie BNP Paribas.

 • Z kont w banku BGŻ BNP Paribas znikają pieniądze. Niektóre operacje są kilkukrotnie powtarzane

  Posiadacze kont internetowych w banku BGŻ BNP Paribas powinni przyjrzeć się swoim ostatnim transakcjom. Z rachunków znikają pieniądze, a niektóre operacje są kilkukrotnie powtarzane. Zgłoszenie o problemach dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

 • Raport bieżący nr 68/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Banku BGŻ BNP Paribas S.A. (dalej:...

 • Trudny rok BNP pod znakiem przejęcia BGŻ

  Grupa kapitałowa BNP Paribas Bank Polska SA ("Grupa") osiągnęła w 2014 roku zysk po opodatkowaniu w wysokości 103,2 mln PLN, tj. wyższy o 0,9% w porównaniu z rokiem 2013. Bez uwzględnienia wpływu kosztów poniesionych w 2014 roku związanych z zamiarem połączenia Banku Gospodarki Żywnościowej SA z BNP Paribas Bankiem Polska SA, zysk po opodatkowaniu wzrósłby o 6,7% (+6.9 mln PLN).