• Informacje na temat:

  akcje biotonu

Artykuły na temat: akcje biotonu
 • Prokom Investments zawarł z Bimeda Holding warunkową umowę sprzedaży swojego pakietu akcji Biotonu - podała spółka w komunikacie.

 • Bioton na celowniku inwestora z Chin

  NovoTek Pharmaceuticals z siedzibą w Hongkongu wezwał do sprzedaży 28,3 mln akcji Biotonu, dających 33 proc. głosów na WZ, oferując po 7 złotych za akcję.

 • Bioton: Wezwanie na akcje budzie wielkie emocje

  Dziś ostatni dzień zapisów w wezwaniu NovoTek na akcje Bioton. Proponowana cena za akcję to 9,00 zł - ponad 50% więcej niż średnia z ostatnich 6 miesięcy

 • Niespodziewany, negatywny koniec wczorajszej sesji niestety potwierdził niską jakość wcześniejszego odbicia. Wartość obrotów z poprzednich dni wskazywała na to, iż raczej nie mamy do czynienia z agresywnym kupowaniem przecenionych akcji i pierwsza, bardziej energiczna akcja podażowa to potwierdziła.

 • Dobry klimat na światowych rynkach akcji, w tym najlepsza od roku koniunktura na rynkach wschodzących w połączeniu z racjonalną propozycją ustawy frankowej zgłoszonej przez prezydenta przesądziły o udanym początku sierpnia na GPW. Obserwujący poprawę zachowania kursów blue chipów inwestorzy chętniej sięgają również po spółki o mniejszej kapitalizacji, licząc na letnią hossę.

 • Nowy tydzień na warszawskim parkiecie rozpoczął się od mocnego uderzenia popytu, który wspierany tym razem nieco solidniejszą zwyżką na wiodących parkietach europejskich wypchnął WIG ora WIG20 na nowe lokalne maksima. Wskazywana przeze mnie w piątek strefa oporu 2190-2200 punktów nie była co prawda bezpośrednio atakowana, ale kolejny zasięg zwyżki został praktycznie zrealizowany. Zapał do zakupów mogła nieco ostudzić po południu informacja o obniżeniu przez KE prognozy tempa wzrostu PKB dla...

 • Już na wczorajszej sesji na GPW widać było usypiający wpływ zbliżających się świąt, tak więc dzisiaj należało się spodziewać podobnego przebiegu sesji. Niespodzianki nie było i od początku dnia rynek charakteryzował się niską aktywnością inwestorów oraz małą zmiennością. WIG20 oscylował przez wiele godzin wokół zera, a zmienność nie przekraczała 10 pkt.

 • Druga sesja w bieżącym tygodniu przebiegała pod wpływem wzrostów na warszawskim parkiecie. Indeksy obrazujące zachowanie największych spółek notowanych na Książęcej zyskiwały na wartości. Indeksy WIG oraz WIG20 zyskiwały odpowiednio 0,22 proc. i 0,44 proc. Umiarkowany optymizm panował wśród spółek o mniejszej kapitalizacji. Barometr odzwierciedlający ten segment rynku stracił we wtorek na wartości 0,37 proc. Obroty były bardzo przyzwoite. Na całym rynku sięgnęły poziomu jednego miliarda...

 • Po słabym zakończeniu ubiegłego tygodnia i spadkowych "trzech wiedźmach" początek tygodnia przyniósł poprawę nastrojów i zdecydowane odbicie głównych indeksów w Warszawie. Zwłaszcza WIG20 wykazywał ochotę do pójścia śladem rosnących czołowych rynków europejskich, w czym pomagał mu rosnący już od piątku w siłę złoty.

 • Zmiana układu sił na światowych parkietach pod koniec ubiegłego tygodnia spowodowała, że warszawski parkiet obok innych rynków wschodzących był jednym z silniejszych rynków w Europie. Po tym jak GPW w piątek zdołała oprzeć się silnej negatywnej presji zewnętrznej, poniedziałkowe notowania w Warszawie, mimo iż w trakcie majowego świętowania, mogły tym razem zapowiadać się zdecydowanie bardziej atrakcyjnie.