• Informacje na temat:

  akcje gpw

Artykuły na temat: akcje gpw
 • Czy w Polsce prezesom płaci się za wyniki?

  Sezon rocznych sprawozdań finansowych spółek notowanych na GPW rozpoczął się na dobre. Kolejne spółki prezentują swoje osiągnięcia. Za wynikami każdej spółki stoi wielu ludzi, ale odpowiedzialność za nie ponosi już jedna osoba - prezes.

 • Bezlitosna kontra niedźwiedzi na GPW

  Biorąc pod uwagę skrajne wyprzedanie na GPW, wczorajsza zwyżka nie była wielkim zaskoczeniem, ale przed dzisiejszą sesją raczej dominowała obawa przed kolejnym atakiem niedźwiedzi.

 • Ile zarabiają menedżerowie spółek sektora informatycznego?

  Według najnowszego raportu Sedlak & Sedlak "Wynagrodzenia członków zarządów spółek sektora informatycznego w 2007 roku", przeciętne zarobki menedżerów w spółce informatycznej notowanej na GPW kształtowały się na poziomie 433 000 PLN, co daje średnio 36 000 PLN miesięcznie. W kwocie tej nie zawiera się wartość wynagrodzenia w postaci opcji na akcje.

 • GPW od listopada obniża opłaty dla członków giełdy

  GPW od 1 listopada obniża opłaty dla członków giełdy, dotyczące transakcji na akcjach oraz danych giełdowych na głównym rynku oraz NewConnect - podała GPW w komunikacie prasowym.

 • Grupa InPost planuje zwolnienia grupowe; pracę może stracić ok. 1257 osób

  ...ogólnopolską od listopada 2006 roku. Spółka należy do grupy kapitałowej Integer.pl SA (notowany na GPW z oznaczeniem ITG). Akcje potaniały dzisiaj o 4 proc. do 34,15 zł. W ciągu pięciu dni walor potaniał...

 • Łączna wartość obrotu akcjami na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych (GPW) w październiku tego roku wyniosła 21,3 mld zł, to o 29,6 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku - poinformowała w piątek giełda w komunikacie.

 • Ile mógłby zarobić prezes giganta powstałego w wyniku połączenia Orlenu, PGNiG i Lotosu?

  ...w rankingu wynagrodzeń menedżerów spółek notowanych na GPW w 2014 roku. Prezes paliwowego giganta znalazłby się za prezesami Comarch SA, TVN SA, PKO BP SA i Wawel SA, pomimo że nowo powstały podmiot byłby(...) Badanie Wynagrodzeń 2016 Konrad Akowacz,  Sedlak & Sedlak Bibliografia 1. Raport Sedlak & Sedlak " Wynagrodzenia członków zarządów spółek notowanych na GPW w 2014 roku...

 • Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie 19 września wprowadzi na rynek nowe kontrakty terminowe. Po rozszerzeniu oferty o 5 nowych instrumentów na GPW notowane będą 33 kontrakty na akcje spółek.

 • Ile zarobił Mateusz Morawiecki w BZ WBK

  ...najlepiej zarządzanych banków notowanych na GPW. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2016 Iwona Wabik, Konrad Akowacz Sedlak & Sedlak...

 • Dziś na warszawskim parkiecie zadebiutowały akcje City Service. Estońska firma jest 481. spółką notowaną na Głównym Rynku oraz 22. debiutantem na tym rynku w 2015 roku. Jednocześnie City Service to trzecia estońska i 53. zagraniczna firma na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Debiutowi nie towarzyszy oferta publiczna.