• Informacje na temat:

  akcje gpw cena

Artykuły na temat: akcje gpw cena
 • Czy w Polsce prezesom płaci się za wyniki?

  Sezon rocznych sprawozdań finansowych spółek notowanych na GPW rozpoczął się na dobre. Kolejne spółki prezentują swoje osiągnięcia. Za wynikami każdej spółki stoi wielu ludzi, ale odpowiedzialność za nie ponosi już jedna osoba - prezes.

 • Po przeprowadzeniu budowy księgi popytu, ostateczna cena akcji Wittchen oferowanych w ramach publicznej oferty została ustalona na 17 zł, a ostateczną liczbę akcji oferowanych wyznaczono na 3,25 mln szt. Łączna wartość oferty wyniesie zatem ponad 55 mln zł. Inwestorom indywidualnym przydzielonych zostanie 250 tys. akcji.

 • Prezes państwowej spółki dostaje tyle, ile stu pracowników

  Po więcej niż 10 mln zł zarobiło w ubiegłym roku dwóch szefów giełdowych spółek - wynika z naszego podsumowania, obejmującego 50 krajowych firm o największej kapitalizacji na GPW. To Janusz(...) w firmie. Musk zrzekł się regularnej pensji, zarobił jednak na opcjach na akcje niemal tyle, co łącznie cała załoga licząca 45 tys. osób. Czwórka szefów zarobiła w minionym roku ponad 100 mln dol...

 • Zarząd ATAL S.A. w związku z ofertą publiczną ustalił cenę emisyjną oferowanych akcji na 22 zł. W czwartek 28 maja br. ruszają także zapisy na oferowane papiery. Będą przyjmowane do 2 czerwca br. Zapisy prowadzi Dom Maklerski Raiffeisen Bank Polska S.A. oraz Dom Maklerski PKO Banku Polskiego.

 • ...zostały one wcześniej uwzględnione w cenach papierów wartościowych. Za granicą drożały akcje spółek z sektora finansowego, ponieważ duże amerykańskie banki, aby pozbyć się ograniczeń narzuconych(...) kredytobiorców lub osłabienie kursu złotego, wyśrubowały wymogi stawiane zarówno klientom detalicznym, jak i korporacyjnym. Na GPW optymizm nie opuszczał inwestorów przez całą wtorkową sesję...

 • Michał Sołowow wycofuje Synthos z GPW

  FTF Galleon wezwał do sprzedaży 497 mln akcji Synthosu po 4,78 zł za sztukę. Akcje, które zamierza nabyć FTF Galleon reprezentują 37,54 proc. liczby głosów na WZ Synthosu. Po przeprowadzeniu wezwania, wzywający zamierza osiągnąć 100-proc. udział w akcjonariacie spółki i wycofać ją z GPW. Rozpoczęcie przyjmowania zapisów na akcje to 17 listopada. Zakończenie przyjmowania zapisów to 18 grudnia

 • Cena maksymalna akcji w ofercie publicznej Wirtualna Polska Holding została ustalona na 37 zł - podała spółka w prospekcie. Spółka oraz główny akcjonariusz zaoferują łącznie 14,8 mln akcji spółki. Z emisji nowych akcji Wirtualna Polska chce pozyskać 80-100 mln zł, które mają trafić na akwizycje oraz częściową spłatę długu.

 • Na GPW wyraźne spadki indeksów, kurs Lotosu zniżkował o 5,7 proc.

  Warszawskie indeksy zakończyły wtorkowe notowania na wyraźnych minusach. Wśród blue chipów aż 5,7 proc. na wartości straciły akcje Lotosu, a ponad 4-proc. stratę zanotowały akcje JSW. Jedynie PKN Orlen, PZU, Tauron i LPP oparły się niekorzystnej tendencji.

 • Na maksymalnym poziomie 10,3 zł ustalona została cena emisyjna akcji Selvity. Oznacza to, że wartość oferty - w skład której wchodzą wyłącznie akcje nowej emisji - wyniesie 27,3 mln zł.

 • Udany debiut Dino Polska

  Kurs akcji debiutującej w środę na GPW spółki Dino Polska rośnie o ok. 10 proc., obroty na jej akcjach przekroczyły już 100 mln zł.