• Informacje na temat:

  akcje gpw notowania

Artykuły na temat: akcje gpw notowania
 • Czy w Polsce prezesom płaci się za wyniki?

  Sezon rocznych sprawozdań finansowych spółek notowanych na GPW rozpoczął się na dobre. Kolejne spółki prezentują swoje osiągnięcia. Za wynikami każdej spółki stoi wielu ludzi, ale odpowiedzialność za nie ponosi już jedna osoba - prezes.

 • GPW zawiesza notowania akcji TVN. Przymusowy wykup!

  Southbank Media główny akcjonariusz TVN ogłosił przymusowy wykup 4.230.474 akcji grupy medialnej. Giełda zgodnie z prawem, zawiesiła notowania spółki. Wykup potrwa do 28 września.

 • Ile zarabiają menedżerowie spółek sektora informatycznego?

  Według najnowszego raportu Sedlak & Sedlak "Wynagrodzenia członków zarządów spółek sektora informatycznego w 2007 roku", przeciętne zarobki menedżerów w spółce informatycznej notowanej na GPW kształtowały się na poziomie 433 000 PLN, co daje średnio 36 000 PLN miesięcznie. W kwocie tej nie zawiera się wartość wynagrodzenia w postaci opcji na akcje.

 • Bezlitosna kontra niedźwiedzi na GPW

  Biorąc pod uwagę skrajne wyprzedanie na GPW, wczorajsza zwyżka nie była wielkim zaskoczeniem, ale przed dzisiejszą sesją raczej dominowała obawa przed kolejnym atakiem niedźwiedzi.

 • ...notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych.

 • GPW: Kolejny dzień spadków na warszawskiej giełdzie - tracą akcje dużych spółek

  Trwa wyprzedaż na warszawskiej giełdzie. Indeks WIG20 na otwarciu dzisiejszych notowań wyniósł 1858,40 pkt (spadek -0,51 proc.). Nastroje inwestorów pogarszały się z każdą chwilą i już po godzinie WIG20 tracił 2 proc.

 • Grupa InPost planuje zwolnienia grupowe; pracę może stracić ok. 1257 osób

  ...ogólnopolską od listopada 2006 roku. Spółka należy do grupy kapitałowej Integer.pl SA (notowany na GPW z oznaczeniem ITG). Akcje potaniały dzisiaj o 4 proc. do 34,15 zł. W ciągu pięciu dni walor potaniał o 10,13 proc. Tutaj sprawdzisz notowania spółki ITG...

 • Na GPW wyraźne spadki indeksów, kurs Lotosu zniżkował o 5,7 proc.

  Warszawskie indeksy zakończyły wtorkowe notowania na wyraźnych minusach. Wśród blue chipów aż 5,7 proc. na wartości straciły akcje Lotosu, a ponad 4-proc. stratę zanotowały akcje JSW. Jedynie PKN Orlen, PZU, Tauron i LPP oparły się niekorzystnej tendencji.

 • Ile mógłby zarobić prezes giganta powstałego w wyniku połączenia Orlenu, PGNiG i Lotosu?

  ...w rankingu wynagrodzeń menedżerów spółek notowanych na GPW w 2014 roku. Prezes paliwowego giganta znalazłby się za prezesami Comarch SA, TVN SA, PKO BP SA i Wawel SA, pomimo że nowo powstały podmiot byłby(...) Badanie Wynagrodzeń 2016 Konrad Akowacz,  Sedlak & Sedlak Bibliografia 1. Raport Sedlak & Sedlak " Wynagrodzenia członków zarządów spółek notowanych na GPW w 2014 roku...

 • Michał Sołowow wycofuje Synthos z GPW

  FTF Galleon wezwał do sprzedaży 497 mln akcji Synthosu po 4,78 zł za sztukę. Akcje, które zamierza nabyć FTF Galleon reprezentują 37,54 proc. liczby głosów na WZ Synthosu. Po przeprowadzeniu wezwania, wzywający zamierza osiągnąć 100-proc. udział w akcjonariacie spółki i wycofać ją z GPW. Rozpoczęcie przyjmowania zapisów na akcje to 17 listopada. Zakończenie przyjmowania zapisów to 18 grudnia