• Informacje na temat:

  akcje jsw aktualne notowania

Artykuły na temat: akcje jsw aktualne notowania
 • Wielki konflikt w Jastrzębskiej Spółce Węglowej

  Rada nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej odwołała wczoraj prezesa Tomasza Gawlika i oddelegowała do czasowego pełnienia tej funkcji Daniela Ozona - podała spółka w komunikacie. Minister energii Krzysztof Tchórzewski poinformował wieczorem w TVP Info, że dymisja związana była z konfliktem w zarządzie.

 • JSW może w przyszłości odkupić udziały w sprzedanych aktywach

  - Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW), która w ramach restrukturyzacji przygotowuje sprzedaż mniejszościowych udziałów w wybranych aktywach koksowniczych będzie mogła w przyszłości je odkupić, jeżeli pozwoli na to sytuacja rynkowa - poinformował prezes JSW Tomasz Gawlik.

 • Na GPW Indeks WIG 20 spadł do 2300 pkt; najmocniej w dół spółki paliwowe i surowcowe

  Indeks WIG 20 spadł na zamknięciu środowych notowań o 1,6 proc. do 2302 pkt. i znalazł się na najniższym poziomie od 24 kwietnia. Najmocniejsze spadki wśród dużych firm na GPW zanotowały PKN Orlen, PGNiG, Lotos i JSW. Po wynikach za pierwszy kwartał o 0,8 proc. spadł kurs PZU.

 • Poniedziałkowa sesja nie przyniosła inwestorom zbyt wielu emocji. Notowana rozpoczęliśmy od małych spadków na blue chipach, które pod koniec dnia byki starały się odrobić. Ostatecznie WIG20 spadł o 0,5%, zamykając się na pułapie 1952,6 pkt.

 • Mało optymistycznie przywitał 2016 rok inwestorów na światowych rynkach akcji. Ponowny gwałtowny wzrost awersji do ryzyka w związku z kolejnymi dowodami osłabienia chińskiej gospodarki oraz wzrostem napięcia politycznego na Bliskim Wschodzie wywołał falę przecen indeksów na wszystkich kontynentach.

 • Miniony tydzień zakończył się silnym wzrostem indeksów, a najwięcej zyskały akcje o dużej i średniej kapitalizacji. Wzrosty na WIG-20 i mWIG-40 przekroczyły próg 5%, a relatywnie słabiej zachowały się akcje małych spółek. sWIG-80 zyskał "tylko" 2,7%, ale takie zachowanie prawdopodobnie było pochodną faktu, iż indeks ten w ograniczonym stopniu partycypował w ostatniej fali wyprzedaży.

 • Od kilku dni warszawski rynek akcji boryka się z korektą wakacyjnych wzrostów indeksów. Wartości miernika największych spółek WIG20 w ostatnich dniach zaczęły spadać poniżej poziomu 1800 pkt, który był pierwszym potencjalnym celem zakończenia korekty. Ostentacyjna wręcz bierność strony popytowej prowokowała wręcz sprzedających do skorzystania z okazji zwiedzenia niższych rejonów punktowych.

 • Raport bieżący nr 22/2019 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej...