• Informacje na temat:

  akcje jsw cena dzisiaj

Artykuły na temat: akcje jsw cena dzisiaj
 • Strajki na bogato. Związkowcy to krezusi

  ...związkowcy przyłożyli tym samym rękę do zrujnowania swojej firmy, o którym najlepiej świadczy spadek kursu JSW. Kiedyś jej akcje kosztowały ponad 130 zł, dziś nieco ponad 20 zł.  - Górnik, który(...) polskiego prawa - utrzymywać musi spółka, w której działają. We wspomnianej już JSW na pełnych etatach jest obecnie aż 103 liderów związkowych. Jak wynika z danych firmy, staż związkowy większości z nich...

 • Nowa emisja akcji JSW nie jest brana pod uwagę - Tobiszowski

  - Nowa emisja akcji Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) nie jest teraz brana pod uwagę - poinformował w czwartek wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski. Ocenił, że potrzeby kapitałowe JSW w zakresie płynności i środków na inwestycje są zapewnione bez nowej emisji.

 • Zobowiązania spółek węglowych wynoszą 15 miliardów złotych

  - 15 mld zł wynoszą zobowiązania trzech spółek węglowych: Kompanii Węglowej (KW), Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) i Katowickiego Holdingu Węglowego (KHW) - poinformował minister energii Krzysztof Tchórzewski.

 • Wczorajszy dzień był zdecydowanie negatywny dla GPW. Końcówka sesji na minimum po próbie wzrostu w początkowej fazie potwierdziła, iż krótkoterminową inicjatywę na parkiecie przejęły niedźwiedzie i przed dzisiejszą sesją nastroje były raczej minorowe. Zaczęło się od energicznej zwyżki, jednak już po kilkudziesięciu minutach handlu WIG20 zaczął się osuwać pod własnym ciężarem.

 • Otwarcie wtorkowej sesji na warszawskim parkiecie wypadło powyżej wczorajszego zamknięcia. Przez dwie pierwsze godziny handlu obserwowaliśmy wyrównaną walkę pomiędzy bykami a niedźwiedziami. Około godziny 11 strona podażowa wygrała i inwestorzy przystąpili do sprzedaży akcji. Zakres spadków jednak nie był głęboki i przed godziną 14 ponownie znaleźliśmy się na poziomach z początku sesji. Niedźwiedziom pod koniec pomogła sytuacja na amerykańskich parkietach, gdzie indeksy na otwarciu zaczęły...

 • Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW) powinna docelowo odkupić Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze Victoria, które sprzedała, realizując program naprawczy - ocenił w piątek wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski. Zastrzegł, że powinno to nastąpić wtedy, gdy spółkę będzie na to stać.

 • Emisja ratunkowa na 300-500 mln zł - Tobiszowski, ME

  JSW z zapowiedzianej na 2017 r. emisji akcji planuje pozyskać 300-500 mln zł - powiedział w sejmie wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski.

 • Dzisiejsza sesja rozpoczynała nowy tydzień, miesiąc oraz kwartał. W czasie hossy to data niebagatelna, gdyż często prowadzi do zwyżek cen akcji, co udało się dzisiaj zaobserwować. W swych wzrostach, a przede wszystkich ich skali, warszawski parkiet był raczej odosobniony i wyróżniał się pozytywnie.

 • Sesje giełdowe na globalnych parkietach były dzisiaj raczej mieszane, choć sesję w Europie możemy raczej zaliczyć na plus. Wzrosty powstrzymywane są poprzez ogromne spadki na rynku surowców, a przede wszystkim ropy naftowej. Dane w USA były całkiem niezłe, ale z drugiej strony mogą być odczytywane przez inwestorów z Wall Street raczej negatywnie.

 • Szósta sesja w tym roku potwierdza dominację strony popytowej na warszawskim parkiecie. Początek roku jest dla posiadaczy akcji bardzo łaskawy, kontynuowane są wzrosty zapoczątkowane w grudniu. Indeks WIG 20 przebił istotną barierę oporu na 2000 pkt. Początek wtorkowej sesji był spokojny, pierwsze godziny handlu potwierdziły dominację byków.