• Informacje na temat:

  akcje jsw notowania

Artykuły na temat: akcje jsw notowania
 • Porozumienie zarządu JSW ze związkami zawodowymi

  Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej zawarł ze związkami zawodowymi porozumienie w sprawie ograniczenia części świadczeń. W latach 2016-2018 spółka oszczędzi dzięki temu ok. 2 mld zł. Od przyszłego roku nie będzie w JSW deputatów węglowych dla emerytów i rencistów.

 • W drugim dniu strajku w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) związkowcy wyruszyli do Warszawy na spotkanie z radą nadzorczą spółki. Zarząd JSW wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że strajk jest nielegalny.

 • JSW: Rezygnacja wiceprezesa Roberta Kozłowskiego

  Jak podała Jastrzębska Spółka Węglowa, Robert Kozłowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji zastępcy prezesa zarządu ds. ekonomicznych spółki. To kolejny członek zarządu tej spółki - po prezesie Edwardzie Szlęku - który ustąpił w ostatnich dniach ze stanowiska.

 • Rada Nadzorcza JSW odwołała prezesa Tomasza Gawlika

  Szef rady nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) Daniel Ozon będzie przez najbliższe trzy miesiące kierować tą giełdową spółką. W poniedziałek rada oddelegowała go do pełnienia tej funkcji po odwołaniu dotychczasowego prezesa Tomasza Gawlika.

 • W środę, po prawie czterech godzinach handlu, WIG 20 i WIG zniżkują o ponad 1 proc. Wśród blue chipów spadkom przewodzą JSW, Lotos i KGHM.

 • Kurs JSW w dół o ponad 15 procent po informacjach o możliwej emisji akcji

  Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW) może wymagać dokapitalizowania w postaci nowej emisji akcji, z prawem poboru dotychczasowych akcjonariuszy - poinformował w środę PAP minister energii Krzysztof Tchórzewski. Zastrzegł, że nie jest to jeszcze przesądzone. Na zamknięciu GPW akcje spółki kosztowały 14,95 zł (spadek o 13,1 proc.) przy obrocie 20 mln walorów.

 • Rozpoczęło się referendum ws. akcji protestacyjnej w JSW

  Dwudniowe referendum, w którym pracownicy Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) mają zdecydować, czy chcą rozpocząć akcję protestacyjną, rozpoczęło się w poniedziałek rano przed zakładami tego koncernu. Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej z powodu trudnej sytuacji finansowej wypowiedział porozumienia zawarte z organizacjami związkowymi działającymi w spółce.

 • JSW porozumiała się z obligatariuszami ws. wykupu obligacji

  komunikatu akcje JSW traciły 2,9 proc. (kosztowały 13,40 zł), a na zamknięciu straciły 7,03 proc. (kosztowały 12,83 zł).

 • Indeks WIG 20 zakończył wtorkową sesję 1,54-proc. wzrostem osiągając poziom 2.425 pkt. Przebił tym samym tegoroczne maksimum i jest na najwyższym poziomie od czerwca 2015 r. Liderem wzrostów we wtorek była JSW, spadkom przewodził z kolei Lotos.

 • JSW będzie potrzebować dodatkowego wsparcia

  Wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski ocenił we wtorek, że Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW) w przyszłości będzie potrzebować dodatkowego wsparcia finansowego, aby utrzymać stabilność w okresie, kiedy zacznie spłacać zobowiązania wobec instytucji finansowych.