• Informacje na temat:

  akcje pzu forum

Artykuły na temat: akcje pzu forum
 • Prezes PZU zrezygnował

  Prezes PZU Andrzej Klesyk, który zaczął rządzić koncernem w 2007 r., tj. niecały miesiąc po zaprzysiężeniu przez rząd Donalda Tuska zrezygnował z pełnionej funkcji. Przyczyną rezygnacji Klesyka z zajmowanego stanowiska jest prośba największego akcjonariusza PZU SA - Skarbu Państwa. Rynek spekuluje, że prezesem największego polskiego ubezpieczyciela będzie Michał Krupiński, zwany przez rynek

 • Nocna nominacja. PZU ma nowego prezesa

  Prezesem PZU SA (firma notowana na GPW) został wczoraj wieczorem Michał Krupiński. Do zarządu weszli Robert Pietryszyn (były prezes Zagłębia Lubin, klubu KGHM), doradczyni Przemysława Gosiewskiego - Beata Kozłowska-Chyła, dotychczasowy prezes Link4 - Roger Hodgkiss - i Paweł Surówka - doradca w PKO BP.

 • Kapitał ma narodowość

  W całej Europie rządy hołubią własne instytucje finansowe - wszyscy dobrze sobie zdają sprawę z tego, że kapitał ma narodowość i najważniejsze jest stymulowanie własnej gospodarki - podkreśla w wywiadzie dla "Gazety Bankowej" Michał Krupiński, prezes zarządu PZU SA.

 • - Obawiam się, że kryzys polityczny w Europie się przedłuży, że będziemy mieli do czynienia z efektem domino. Wszyscy czekają tak naprawdę na najważniejszy w tym roku wynik wyborów we Francji. Wcale nie jest pewne że Emmanuel Macron zostanie prezydentem - mówi w rozmowie z dziennikarzami, podczas 6. Polish Economic Forum w Londynie, Michał Krupiński, prezes PZU.

 • Amber Gold przy kryptowalutach to może być pikuś

  Po ostatniej fali spadków notowań posiadacze akcji we wszystkich krajach połączyli się w bólu z posiadaczami kryptowaluty bitcoin. Ale to poczucie straty to chyba jedyna rzecz, która łączy obydwa światy - oczywiście poza prawem popytu i podaży. Na giełdzie akcji i kryptowalut można dużo zyskać i dużo stracić. I tu, i tu, niektórych może zaślepić żądza zysku.

 • Raport bieżący nr 28/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd spółki Trakcja PRKiI S.A. ("Spółka")...

 • Raport bieżący nr 43/2017 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zgodnie z § 5 ust. 1 pkt 22) Rozporządzenia...

 • Dawid Jackiewicz, minister skarbu, stracił posadę

  Premier Beata Szydło odwołała Dawida Jackiewicza ze stanowiska ministra Skarbu Państwa. Henryk Kowalczyk, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów, będzie nadzorował ostatni etap likwidacji MSP - poinformowała premier. Minister wywiązał się ze swojego zobowiązania i przedstawił koncepcję oraz rozwiązania legislacyjne, dlatego podjęłam decyzję o odwołaniu pana ministra.

 • Jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń stycznia była dzisiejsza konferencja prasowa Europejskiego Banku Centralnego po spotkaniach. Inwestorzy robili sobie dużo nadziei po publikacji minutes z poprzedniego posiedzenia, ale Draghi rozczarował, nie potwierdzając oczekiwań rynku. Co więcej widać kontynuację trendu na europejskiej walucie i brak wsparcia dla europejskich parkietów. Wyprzedaż trwa również na innych rynkach, choć nie widać konkretnego powodu.

 • CBA kontroluje pięć strategicznych spółek SP - Kamiński

  - CBA rozpoczęło kontrolę w pięciu strategicznych spółkach Skarbu Państwa; dotyczą zawieranych umów - poinformował minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński. Powiedział, że zwrócił się do ministrów o informacje dotyczące podległych im spółek, mają one wpłynąć do CBA na przełomie miesiąca.