• Informacje na temat:

  akcje rekomendacje

Artykuły na temat: akcje rekomendacje
 • Nasze banki czekają. Duże ryzyko zwolnień

  Zwolnienia zapowiedziało już kilka banków, m.in. Citi Handlowy i Nordea. Mimo to, że polski sektor bankowy radzi sobie całkiem nieźle. Szczególnie na tle banków europejskich. Jednak problemy mogą pojawić się również w Polsce, przede wszystkim ze względu na sytuację w strefie euro i kolejne rekomendacje nadzoru.

 • DF Capital w raporcie z 1 grudnia wydał rekomendację "akumuluj" Cube.ITG, wyceniając jedną akcję spółki na 6,25 zł.

 • Kolejne pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego dołączyły do głodówki

  ​Dwie pielęgniarki z Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu dołączyły we wtorek do ośmiu ogłodujących od poniedziałku koleżanek. Domagają się podwyżki podstaw wynagrodzenia do 6 tys. zł. Głodówka jest formą zaostrzenia protestu.

 • W raporcie z 8 października Haitong Bank rozpoczyna ocenianie spółki Ciech, wiodącego producenta sody kalcynowanej w Polsce i Europie, od rekomendacji KUPUJ i ceny docelowej akcji 84,10 PLN oznaczającej 18 proc. potencjał wzrostowy uważa Michał Kozak, Analityk, Haitong Banku.

 • Ministerstwo Zdrowia: Są pieniądze na podwyżki dla pielęgniarek

  Ministerstwa Zdrowia i środowisko pielęgniarek i położnych reprezentowane przez Naczelna Radę Pielęgniarek i Położnych w dniu 8 września 2015 podpisało rekomendacje zawarte w dokumencie pt: "Zabezpieczenie społeczeństwa w świadczenia pielęgniarskie i położnicze - rekomendacje i ich realizacja". 10. Strony zobowiązały się, że do 15 października tego roku uzgodnią ostateczną treść ww. dokumentu oraz...

 • DM BDM w raporcie z 3 grudnia podwyższył cenę docelową akcji PCC Rokita do 49,9 zł z 45,1 zł, utrzymując zalecenie "akumuluj".

 • Gorące zarobki menadżerów

  ...stanowiły kwartalne premie za realizację wyznaczonych przez zarząd zadań (6,5 miliona dolarów) oraz opcje na akcje firmy Oracle o wartości 62 milionów dolarów. Te ostatnie mogą jednak okazać się(...) spółek publicznych na drodze uchwały wydawali (niewiążące) rekomendacje co do wysokości płac na kierowniczych stanowiskach. W ciągu dwóch lat obowiązywania tego prawa w 98 proc. przypadków akcjonariusze...

 • DM BDM w raporcie z 3 września rozpoczął wydawanie rekomendacji dla PGNiG od zalecenia "sprzedaj", wyceniając akcje spółki na 5,54 zł.

 • Światowy bunt stażystów

  ...niezadowolonych stażystów, oferują wykorzystywanym pomoc prawną, organizują stosowne akcje protestacyjne i zwracają uwagę mediów na problemy młodych ludzi. Co ciekawe, sam Parlament Europejski też oferuje(...) warunków zatrudnienia, stwierdzają jego autorzy. Rzecz jasna, rekomendacje Komisji podważa siłą rzeczy kwestia bezpłatnych staży w Parlamencie Europejskim, jak również fakt, że sama KE płaci swoim...

 • Analitycy BM BGŻ w raporcie z 27 maja obniżyli rekomendację dla Pagedu do "neutralnie" z "kupuj", podwyższając ceny docelowe dla akcji tej spółki, a także Forte i Grajewa.