• Informacje na temat:

  aktorki amerykańskie

Artykuły na temat: aktorki amerykańskie
 • Bunt szczurów. Polacy nie chcą tracić życia na nadgodzinach za kiepskie wynagrodzenie

  Ubywa chętnych do wyścigu o lepszą posadę lub wyższą pensję. Praca wciąż jest ważna, ale przegrywa albo z rodziną, albo z chęcią wygodniejszego życia.

 • Sukienki należące do Marilyn Monroe, zdjęcie z jej autografem oraz inne pamiątki po zmarłej w 1962 r. aktorce, zostaną 18 sierpnia wyeksponowane w Beverly Hills przez dom aukcyjny Profiles in History. Trafią pod młotek podczas aukcji pod koniec października.

 • Świat zmaga się z recesją już piąty rok. Dlatego na Zachodzie oszczędność stała się dziś nie tylko koniecznością, lecz także modą. Ograniczania wydatków uczą nawet bogaci i sławni. Na szczęście liczenie się z każdym groszem może mieć dobre strony. I daje czasem więcej satysfakcji niż beztroskie wydawanie pieniędzy.

 • Po osiągnięciu podczas wczorajszej sesji na amerykańskiej giełdzie nowych historycznych maksimów sentyment uległ pogorszeniu, a kontrakt terminowy na S&P 500 ponownie zawrócił dziś w kierunku 2850 pkt., co było związane z przyznaniem się do zarzutów o nielegalne przekazanie środków pieniężnych w takcie kampanii wyborczej, w tym także aktorce porno, przez byłego długoletniego prawnika Trumpa

 • Ekstremalne poszukiwanie pracy

  ...historią i w ciągu trzech dni Persky został okrzyknięty "nową twarzą amerykańskiej gospodarki". Na zdjęciach: Ekstremalne poszukiwanie pracy Na zdjęciach: Zasoby dla emerytów poszukujących pracy Na...

 • Wtorek na większości rynków był bardzo optymistyczny. W Europie ceny akcji mocno rosły, a liderem wśród indeksów był WIG20, co nie zdarza się często. W USA indeks S&P500 osiągnął historyczne maksima i to pomimo problemów prawnych współpracowników Trumpa. Te ostatnie ciążyły trochę notowaniom dolara, który z kolei dziś czekać będzie na protokół z sierpniowego posiedzenia Fed.

 • Gwiazdy kina w kampanii BZ WBK

  Takiej kampanii nie miał wcześniej żaden bank w Polsce. Sięgnięto bowiem po globalne (i lokalne) gwiazdy filmu. Ze świata sprowadzono postaci wręcz symboliczne - jak Chuck Norris, ale i wielkich aktorów - jak choćby Danny DeVito..

 • Zarząd Arena.pl S.A. z siedziba w Warszawie („Emitent”), informuje, że Arena.pl sp. z o.o., spółka w 100 proc. zależna od Emitenta prowadzi pierwszy etap...

 • Użytkownicy Facebooka oburzeni przekazywaniem danych innym firmom

  Grupa znanych użytkowników Facebooka, w tym dziennikarze profesjonalnie zajmujący się cyfrowymi mediami, zlikwidowała swoje profile na platformie społecznościowej w proteście przeciw przekazywaniu przez tę firmę danych użytkowników innym firmom.

 • Od milionera do zera, czyli puste kieszenie gwiazd

  Zadłużenie to problem stary jak świat. Mogłoby się wydawać, że dotyczy tylko osób, którym nie wystarcza pieniędzy od pierwszego do pierwszego, ale nic bardziej mylnego. Zarówno w Polsce, jak i za oceanem nie brakuje przykładów celebrytów, z milionowymi gażami, którzy popadli w kłopoty finansowe, często kończące się dla nich upadłością.