• Informacje na temat:

  aktorki amerykańskie

Artykuły na temat: aktorki amerykańskie
 • Szefowie dużych firm w USA zarobili przeciętnie w 2018 roku ponad 12 mln dolarów

  ...gigantów amerykańskiego biznesu najmniej zarobili Larry Page - CEO korporacji Alphabet, firmy matki dominującej w sektorze IT firmy Google. oraz założyciel Twittera Jack Dorsey. Zarówno współzałożyciel(...) medycznej oraz instytucji finansowych. W przeciwieństwie do poprzednich lat w 2018 roku wśród 25 najlepiej zarabiających szefów sztandarowych przedsiębiorstw amerykańskiego biznesu znalazło się niewielu...

 • Nowa moneta kolekcjonerska NBP: "Wielkie aktorki" - Helena Modrzejewska

  11 czerwca 2019 r. Narodowy Bank Polski wprowadza do obiegu monetę srebrną o nominale 20 zł "Wielkie aktorki" - Helena Modrzejewska.

 • Bunt szczurów. Polacy nie chcą tracić życia na nadgodzinach za kiepskie wynagrodzenie

  Ubywa chętnych do wyścigu o lepszą posadę lub wyższą pensję. Praca wciąż jest ważna, ale przegrywa albo z rodziną, albo z chęcią wygodniejszego życia.

 • Sukienki należące do Marilyn Monroe, zdjęcie z jej autografem oraz inne pamiątki po zmarłej w 1962 r. aktorce, zostaną 18 sierpnia wyeksponowane w Beverly Hills przez dom aukcyjny Profiles in History. Trafią pod młotek podczas aukcji pod koniec października.

 • Świat zmaga się z recesją już piąty rok. Dlatego na Zachodzie oszczędność stała się dziś nie tylko koniecznością, lecz także modą. Ograniczania wydatków uczą nawet bogaci i sławni. Na szczęście liczenie się z każdym groszem może mieć dobre strony. I daje czasem więcej satysfakcji niż beztroskie wydawanie pieniędzy.

 • Po osiągnięciu podczas wczorajszej sesji na amerykańskiej giełdzie nowych historycznych maksimów sentyment uległ pogorszeniu, a kontrakt terminowy na S&P 500 ponownie zawrócił dziś w kierunku 2850 pkt., co było związane z przyznaniem się do zarzutów o nielegalne przekazanie środków pieniężnych w takcie kampanii wyborczej, w tym także aktorce porno, przez byłego długoletniego prawnika Trumpa

 • Ekstremalne poszukiwanie pracy

  ...historią i w ciągu trzech dni Persky został okrzyknięty "nową twarzą amerykańskiej gospodarki". Na zdjęciach: Ekstremalne poszukiwanie pracy Na zdjęciach: Zasoby dla emerytów poszukujących pracy Na...

 • Wtorek na większości rynków był bardzo optymistyczny. W Europie ceny akcji mocno rosły, a liderem wśród indeksów był WIG20, co nie zdarza się często. W USA indeks S&P500 osiągnął historyczne maksima i to pomimo problemów prawnych współpracowników Trumpa. Te ostatnie ciążyły trochę notowaniom dolara, który z kolei dziś czekać będzie na protokół z sierpniowego posiedzenia Fed.

 • Gwiazdy kina w kampanii BZ WBK

  Takiej kampanii nie miał wcześniej żaden bank w Polsce. Sięgnięto bowiem po globalne (i lokalne) gwiazdy filmu. Ze świata sprowadzono postaci wręcz symboliczne - jak Chuck Norris, ale i wielkich aktorów - jak choćby Danny DeVito..

 • Michael Cohen, były prawnik prezydenta Donalda Trumpa, powiedział w środę w Kongresie, że jego klient nie ujawnił swoich zeznań podatkowych ponieważ obawiał się, że doprowadzi to do publicznego audytu i narazi go na sankcje karne. Demokraci zamierzają zażądać ujawnienia tych zeznań.