• Informacje na temat:

  aktualne notowania

Artykuły na temat: aktualne notowania
 • Rynek pracy: Podział na Polskę A i B nadal aktualny, ale widać symptomy zmiany

  Historycznie utrwalony podział na Polskę A i B wciąż jest widoczny na rynku pracy, ale pojawiają się symptomy, które wskazują, że powoli traci on na znaczeniu - wynika z "Regionalnego Barometru Rynku Pracy" przygotowanego przez Work Service SA.

 • Środowe notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych zaczęły się w sprzyjających dla rynku okolicznościach. Zwyżki na rynkach azjatyckich, z imponującym skokiem tokijskiego Nikkei o 7,7 procent, wymieszały się z dobrym zakończeniem dnia na Wall Street.

 • Nowe miejsca pracy w województwie łódzkim!

  Amerykański koncern Sonoco (notowany w USA na parkiecie NYSE), będący dostawcą opakowań, produktów przemysłowych oraz usług w zakresie pakowania, zatrudni 200 nowych pracowników do zakładów na terenie województwa łódzkiego. Prowadzona rekrutacja obejmuje m.in. pracowników produkcyjnych, inżynierów oraz kadrę menadżerską. Poszukiwane są osoby o zróżnicowanym doświadczeniu i kompetencjach zawodowych.

 • - Każda opcja, która prowadzi do zwiększenia udziału polskiego kapitału w sektorze bankowym, jest możliwa, jesteśmy tymi procesami zainteresowani - powiedział dziennikarzom szef MSP Dawid Jackiewicz. Hasło repolonizacji banków jest wciąż aktualne - podkreślił.

 • Luxoft otwiera nowe biuro w Warszawie i świętuje siedem lat rozwoju w Polsce

  Notowany na nowojorskiej giełdzie Luxoft otwiera nową siedzibę w stolicy. Szybko rosnące warszawskie centrum firmy nie mieściło się już w dotychczasowej lokalizacji. Teraz pracuje tu blisko 120 specjalistów, w większości świadczących zaawansowane usługi IT dla międzynarodowych klientów. Nowe biuro na 36. piętrze budynku Warsaw Spire to zarazem symbol sukcesu i dynamicznego rozwoju Luxoft w ciągu siedmiu lat obecności Polsce.

 • Dziś wykres eurodolara otarł się o okolice 1,1235 - zaś to, że teraz, przed godziną 17:00, jest raczej w pobliżu 1,1265-70, nie neguje podstawowego faktu, że nadal mamy do czynienia z silnym, wzmocnionym dolarem.

 • 117 tys. pracowników na wakacjach z.... L4

  Ponad 117 tysięcy Portugalczyków spędza wakacje na zwolnieniu chorobowym. Codziennie notowanych jest tam 800 nowych przypadków pracowników na urlopie ze zwolnieniem lekarskim.

 • Wstrzymano notowania na giełdach w Szanghaju i Shenzhen

  Notowania na chińskich giełdach papierów wartościowych w Szanghaju i Shenzhen zostały wstrzymane w czwartek po spadkach o ponad 7 procent i po obniżeniu przez bank centralny kursu juana. Chińskie giełdy zamknięto przedwcześnie już drugi raz w tym tygodniu.

 • ...notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych.

 • Raport bieżący nr 51/2018 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Setanta S.A. z siedzibą w Warszawie...