• Informacje na temat:

  aktywna fabryka

Artykuły na temat: aktywna fabryka
 • Bydgoskie Fabryki Mebli redukują załogę

  Zwolnienie 180 pracowników zapowiadają Bydgoskie Fabryki Mebli. Fabryka tłumaczy plany koniecznością przetrwania na rynku w sytuacji spadku sprzedaży.

 • Ruszyła budowa fabryki IFA Rotorion w Ujeździe za 100 mln euro

  W połowie przyszłego roku w Ujeździe (Opolskie) rozpocznie produkcję fabryka półosi napędowych niemieckiej firmy IFA Rotorion. W czwartek wmurowano kamień węgielny pod jej budowę. Początkowo pracę znajdzie 80-90 pracowników, a docelowo około 2020 roku - ok. 500 osób.

 • Bydgoskie Fabryki Mebli zredukują załogę o 180 osób

  Zarząd Bydgoskich Fabryk Mebli zdecydował o zwolnieniu 180 pracowników. Trzytygodniowe negocjacje ze związkami zawodowymi w sprawie zaniechania bądź ograniczenia redukcji zakończyły się bez efektów.

 • Rozbudowa fabryki VELUX w Namysłowie

  10 maja odbyło się uroczyste otwarcie nowej części fabryki okien i kołnierzy VELUX w Namysłowie. Zakończona inwestycja ma wpłynąć przede wszystkim na poprawę efektywności produkcji. Zakład od lat dynamicznie się rozwija - jest największym producentem oraz pracodawcą w regionie.

 • Kosiniak-Kamysz: Rząd pomoże robotnikom zwolnionym z tyskiej fabryki

  ...grupowych zwolnień w Tychach Fiat Auto Poland poinformował w ubiegłym tygodniu. Dyrekcja tłumaczy zwolnienia spadkiem sprzedaży aut. W pierwszym kwartale 2013 r. tyska fabryka Fiata zmniejszy...

 • Do połowy 2019 r. grupa Johnson Matthey uruchomi w Gliwicach fabrykę katalizatorów do różnego typu silników. Grupa, która ma już w tym mieście zakład produkcji akumulatorów litowo-jonowych, zamierza zainwestować w sumie ok. 450 mln zł, z czego 128 mln zł to koszt budowy nowej fabryki.

 • ZF Global Electronics zatrudni ok. 300 osób w nowej fabryce w Częstochowie

  .... wiceprezes Globalnego Oddziału Linii Produkcyjnej Elektroniki Systemów Aktywnego i Pasywnego Bezpieczeństwa w koncernie ZF Christophe Marnat. Nowa fabryka w Częstochowie ma czerpać...

 • Budowa fabryki silników Mercedesa w Jaworze wkracza w kolejną fazę

  Wbudowanie kamienia węgielnego 19 czerwca 2017 r. rozpoczęło proces budowy pierwszej w Polsce fabryki silników Mercedesa w Jaworze na Dolnym Śląsku. Inwestycja warta jest ponad 500 mln euro. Pod koniec ubiegłego roku ukończono budowę fundamentów zakładu, a z początkiem 2018 r. prace wchodzą w kolejny etap - przy ulicy Cukrowniczej rozpoczyna się budowa największej hali montażowo-produkcyjnej.

 • Roboty "idą" po naszą pracę. Polska wśród najbardziej zagrożonych państw

  ...2-3 lat już 70 proc. pracy we wszystkich fabrykach należących do firmy będą wykonywały roboty. Zdaniem Gou pracownik przyszłości będzie brzydził się pracą w fabryce. Artur Patrzylas 29 marca 2016

 • Z Sankt-Petersburga do Krakowa

  Oleksiy Lomeyko został nowym dyrektorem krakowskiej fabryki Philip Morris. Zastąpił na tym stanowisku Marka Kalinowskiego, który objął stanowisko dyrektora ds. zarządzania łańcuchem dostaw na Unię Europejską i będzie pracować w Szwajcarii.