• Informacje na temat:

  aktywna fabryka

Artykuły na temat: aktywna fabryka
 • Bydgoskie Fabryki Mebli redukują załogę

  Zwolnienie 180 pracowników zapowiadają Bydgoskie Fabryki Mebli. Fabryka tłumaczy plany koniecznością przetrwania na rynku w sytuacji spadku sprzedaży.

 • Ruszyła budowa fabryki IFA Rotorion w Ujeździe za 100 mln euro

  W połowie przyszłego roku w Ujeździe (Opolskie) rozpocznie produkcję fabryka półosi napędowych niemieckiej firmy IFA Rotorion. W czwartek wmurowano kamień węgielny pod jej budowę. Początkowo pracę znajdzie 80-90 pracowników, a docelowo około 2020 roku - ok. 500 osób.

 • Bydgoskie Fabryki Mebli zredukują załogę o 180 osób

  Zarząd Bydgoskich Fabryk Mebli zdecydował o zwolnieniu 180 pracowników. Trzytygodniowe negocjacje ze związkami zawodowymi w sprawie zaniechania bądź ograniczenia redukcji zakończyły się bez efektów.

 • Rozbudowa fabryki VELUX w Namysłowie

  10 maja odbyło się uroczyste otwarcie nowej części fabryki okien i kołnierzy VELUX w Namysłowie. Zakończona inwestycja ma wpłynąć przede wszystkim na poprawę efektywności produkcji. Zakład od lat dynamicznie się rozwija - jest największym producentem oraz pracodawcą w regionie.

 • Kosiniak-Kamysz: Rząd pomoże robotnikom zwolnionym z tyskiej fabryki

  ...grupowych zwolnień w Tychach Fiat Auto Poland poinformował w ubiegłym tygodniu. Dyrekcja tłumaczy zwolnienia spadkiem sprzedaży aut. W pierwszym kwartale 2013 r. tyska fabryka Fiata zmniejszy...

 • Z Sankt-Petersburga do Krakowa

  Oleksiy Lomeyko został nowym dyrektorem krakowskiej fabryki Philip Morris. Zastąpił na tym stanowisku Marka Kalinowskiego, który objął stanowisko dyrektora ds. zarządzania łańcuchem dostaw na Unię Europejską i będzie pracować w Szwajcarii.

 • Roboty "idą" po naszą pracę. Polska wśród najbardziej zagrożonych państw

  ...2-3 lat już 70 proc. pracy we wszystkich fabrykach należących do firmy będą wykonywały roboty. Zdaniem Gou pracownik przyszłości będzie brzydził się pracą w fabryce. Artur Patrzylas 29 marca 2016

 • Ursus rozbudowuje bazę produkcyjną

  Ursus, polska marka o ponad 120-letniej tradycji mechanizacji polskiego rolnictwa, otworzyła nową halę produkcyjną w Lublinie. Ursus posiada trzy zakłady produkcyjne.

 • Pracuj w największych miastach Anglii

  Dzisiaj angielskie miasta - a tych powyżej 200 tys. jest ok. 40. - to w większości nowoczesne metropolie, gdzie dominują sektory związane z bankowością, finansami i elektroniką. Coraz trudniej w angielskim krajobrazie dostrzec miejsca z ogromnymi fabrykami i dymiącymi kominami... Ale jaka jest specyfika tych miejsc, czego przyjeżdżający do nich Polak może się spodziewać?

 • Raport bieżący nr 34/2016 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Fabryk Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING...