• Informacje na temat:

  aktywność słońca

Artykuły na temat: aktywność słońca
 • Mniej stresu!

  ...w ostatnich kilku latach - zauważa dr Perkowicz. Paradoksalnie, ta aktywność obraca się przeciwko nim. Wstając zza biurek po wielogodzinnym siedzeniu, przenoszą się gwałtownie w świat tenisa, siatkówki...

 • Polacy coraz bardziej aktywni

  2/3 Polaków interesuje się sportem, 62 proc. uprawia go przynajmniej raz w miesiącu, najczęściej jeżdżąc na rowerze oraz biegając - wynika z raportu Kantar TNS "Aktywność fizyczna Polaków 2017". Z roku na rok uprawianie aktywności fizycznej staje się coraz bardziej popularne.

 • Boom w biurach podróży. Rosną wydatki Polaków na różne formy spędzania czasu wolnego

  Polacy kochają długie weekendy. Na wypoczynek na początku maja ze względu na korzystny układ kalendarza zdecydowało się znacznie więcej osób niż przed rokiem. Polacy przywiązują coraz większą wagę do tego, jak i gdzie spędzają czas wolny - ocenia dr Daniel Puciato z Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu. Przemysł, który pozwala nam ten czas zagospodarować, to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki.

 • Od pokazu gadów, gabinetu złudzeń i głowy medium - opodatkować można wszystko

  "Akrobatyczne popisy motocyklowe na sześciometrowej ścianie emocji zaprezentują bracia Williams" - tak międzynarodowa grupa komediantów i kaskaderów zapraszała mieszkańców Krapkowic na niezwykły spektakl. Czarno-białe obwieszczenia rozwieszono w całym mieście. Był rok... 1965.

 • Ropa znów na pierwszym planie

  Trzeci kolejny dzień publikacji cotygodniowych informacji o zapasach ropy w USA przynosi przecenę surowca znacznych rozmiarów. Wczoraj sprowadziła ona kurs WTI do 42 USD. Sentyment na rynku ropy uległ odwróceniu o 180 stopni. Na początku roku rynek zbyt optymistycznie podchodził do możliwości szybkiego wymazania gigantycznej nadpodaży i ograniczenia zapasów w wyniku wejścia w życie porozumienia OPEC z listopada. Przekonanie graniczące z pewnością zmieniło się w jednoznaczny sceptycyzm.

 • Po czterech dniach ciągłych spadków zaświeciło dzisiaj słońce na WGPW. O trwałej poprawie na razie nie ma co mówić.

 • A po każdej burzy przychodzi słońce... tylko niekiedy - jak widać - pozostaje skryte za chmurami. Risk off pozostaje jednak lżejszy również w trakcie wtorkowego otwarcia.

 • Po wakacyjnym przestoju banki wracają do swojej zwykłej aktywności. Deponentom proponują nowe lokaty i produkty strukturyzowane, a kredytobiorcom- niższe prowizje i korzystniejsze warunki spłaty kredytów mieszkaniowych. Co w ciągu minionego tygodnia zmieniło się w bankowości dla klientów indywidualnych?

 • Wiesław Walendziak po odejściu z polityki nie próżnuje. Prokom wchodzi w projekt, który może rzucić wyzwanie wyszukiwarce Google, Bioton buduje fabrykę w Rosji i chce budować w Chinach. Negocjacje prowadzi ktoś, kto marzy, by zostać leśnikiem.

 • "Gdy emocje już opadną jak po wielkiej bitwie kurz. Gdy nie można mocą żadną, wykrzyczanych cofnąć słów". Te słowa kultowego utworu Grzegorza Markowskiego z zespołu Perfect, jak żadne inne wpisują się w to co aktualnie dzieje się na Cyprze. Medialny kurz już dawno opadł, Trojka co miała powiedzieć - powiedziała. Pozostali jedynie Cypryjczycy, którzy teraz muszą płacić za błędy greckich potentatów - Andreasa Vgenopoulosa, Efthimiosa Bouloutasa oraz Kyriakosa Magirasa.