• Informacje na temat:

  alaski sprzedaż

Artykuły na temat: alaski sprzedaż
 • Bezwarunkowy dochód podstawowy zastąpi socjalne wsparcie państwa

  ...maszyny w takich obszarach jak sprzedaż, obsługa klienta czy nawet prace twórcze. Według badań w samych tylko Stanach Zjednoczonych, w przeciągu 20 lat, około 45 proc. stanowisk zostanie(...) lub eksperymentalny. Przykładem najbardziej zbliżonym do BDP jest roczna dywidenda wypłacana wszystkim mieszkańcom Alaski ze specjalnego funduszu (Alaska Permanent Fund). Program finansowany jest...

 • Administracja Trumpa pozwoli na wiercenia podmorskie

  Administracja prezydenta Donalda Trumpa zamierza sprzedać na aukcji rekordową liczbę koncesji na poszukiwania ropy naftowej i gazu ziemnego na szelfie morskim u wybrzeży USA - poinformował minister spraw wewnętrznych Ryan Zinke

 • Gdy piszemy te słowa, eurodolar pozycjonuje się w okolicach 1,1335-40. Nowa świeca dzienna rodzi się jako czarna, tj. spadkowa - i oddalamy się od szczytów notowanych wczoraj, a było to ok. 1,1365.

 • Podobnie jak w środę, czwartkowa sesja nie przyniosła większych zmian w nastrojach na amerykańskich parkietach. Handel rozpoczął się nieznacznie powyżej zamknięć z poprzedniej sesji, które podaż po kilku próbach wymazała na S&P 500 i Nasdaq.

 • OPEC: Dziś kluczowa decyzja dla naszych kierowców

  Dziś w Wiedniu spotkają się przedstawiciele państw zrzeszonych w OPEC, którzy mają podjąć decyzję o ewentualnym wydłużeniu obowiązującego od stycznia porozumienia o ograniczeniu wydobycia ropy naftowej.

 • Wczorajsza sesja zakończyła wzrostem indeksów, ale nieco lepsze wrażenie pozostawiły akcje małych i średnich spółek. Indeksy kontynuują podejście w górę i aktualnie znajdują się na maksimach, ale w dalszym ciągu nie jest definitywnie rozstrzygnięty charakter obecnego ruchu.

 • Od końcówki stycznia roku 2015 wykres EUR/USD porusza się w dość szerokiej konsolidacji, której wsparcie to ok. 1,05, zaś górna granica to strefa 1,15 - 1,17. 3 maja roku bieżącego zanotowano szczyt w pobliżu 1,1610, po czym wykres zawrócił na południe. Od tego czasu przez prawie trzy i pół miesiąca można było mówić o trendzie spadkowym.

 • Na wstępie warto przypomnieć, że po przełamaniu eksponowanej przeze mnie zapory podażowej: 2363-2367 pkt kontrakty powróciły ostatecznie poniżej poziomu 2363 pkt.

 • Kup sobie wyspę Rodos!

  Marzenia o własnej wyspie nie muszą być sprzeczne z niczyim interesem. Niekiedy może to być spójne z pomocą dla bankrutującego kraju. Czy Grecja może sprzedać jedną ze swych 6 tysięcy wysp (zamieszkałych jest 227) i wyjść z kłopotów? Carska Rosja sprzedała 30 marca 1867 roku Alaskę Amerykanom za 7 mln 200 tys. dolarów. Czyli można!

 • Zarząd VENITI S.A. informuje o rozpoczęciu współpracy z kolejną linią żeglugową - Disney Cruise Line. Współpraca będzie obejmowała sprzedaż rejsów wycieczkowych...