• Informacje na temat:

  alior sync

Artykuły na temat: alior sync
 • Superkonta), Pekao (dla bankomatów Euronetu), Deutsche Bank (dla dbNet) czy T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Alior Sync) – wylicza Jarosław Sadowski, główny analityk Expandera. Aby uniknąć takiej...

 • Alior Bank został wyróżniony nagrodą firmy roku 2016 podczas uroczystej gali XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju.

 • Bankomaty: gdzie najtaniej i najdrożej

  Wypłata pieniędzy z bankomatu to jedna z najczęstszych transakcji na koncie. Portal TotalMoney.pl sprawdził, gdzie za takie transakcje nie zapłacimy nic – niezależnie od tego, z jakiego bankomatu skorzystamy. Konta, w których wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne, i to bez żadnych limitów wypłat oraz dodatkowych warunków, oferuje 11 banków: Alior Sync (Konto Osobiste), Alior...

 • Alior pod rękę z Uberem. Pierwsza tego typu współpraca na polskim rynku

  Alior i Uber ogłaszają partnerstwo w zakresie wymiany usług na polskim rynku. Uber będzie podwoził pracowników banku, z kolei Alior będzie oferował kredyty dla kierowców korzystających z aplikacji.

 • Przedstawiamy szczegóły ostatnio reklamowanych ofert. T-Mobile i Alior ogłosiły zasady działania wspólnego projektu T-Mobile Usługi Bankowe, który zastąpi bank Alior Sync. Poza zmianą adresu i wyglądu strony internetowej, na pierwszy rzut oka oferta dla klientów banku niczym nie różni od dotychczasowej. Co natomiast zyskają...

 • Od stycznia 2018 r. Daniel Daszkiewicz oraz Andrzej Dominiak wzmocnią zespół Alior Banku w realizacji strategii "Cyfrowego buntownika" i budowie najbardziej innowacyjnego banku w Europie. Daniel Daszkiewicz, ekspert z międzynarodowym doświadczeniem we współpracy z FinTechami, zdobytym m.in. w grupie Citi w Nowym Jorku, pokieruje nowo utworzonym Departamentem FinTech. Andrzej Dominiak, który jest

 • Wypłaty z bankomatów są coraz droższe

  mBank poinformował właśnie, że od lutego przyszłego roku wprowadzi opłaty za korzystanie z bezpłatnych dotychczas sieci bankomatów. To już kolejna instytucja, która podwyższa prowizje za tego typu usługi. Podpowiadamy co zrobić, aby uniknąć prowizji i kolejek przy bankomatach w czasie przedświątecznej gorączki zakupów.

 • Konto dla skąpca - wszystko bezwarunkowo bezpłatne

  W ostatnich miesiącach banki systematycznie podwyższały opłaty za prowadzenie kont i korzystanie z kart. Dla wielu może być więc zaskakujące, że wciąż pięć z nich świadczy te usługi bezwarunkowo bezpłatne. Trzem ofertom można wręcz nadać tytuł "Marzenie Skąpca", gdyż dają także darmową możliwość korzystania ze wszystkich bankomatów. Expander podpowiada, gdzie takie oferty znaleźć.

 • Koniec szybkich zbliżeń w sklepach

  Płatność za zakupy w sekundę za pomocą karty zbliżeniowej? Już nie. Teraz przy każdej transakcji terminal musi się połączyć z bankiem, by sprawdzić saldo.

 • Alior Sync zamierza osiągnąć break-even po 24 miesiącach

  - Alior Sync, internetowy bank Alior Banku, rozpoczyna działalność i zamierza osiągnąć break-even po 24 miesiącach. W ciągu czterech lat bank chce zebrać 4,2 mld zł depozytów i udzielić 2,5 mld zł kredytów - poinformował Wojciech Sobieraj, prezes banku.