• Informacje na temat:

  amazon budowa

Artykuły na temat: amazon budowa
 • Amazon będzie płacić Polakom o wiele mniej niż Niemcom

  Internetowy dom wysyłkowy Amazon chce już w najbliższych tygodniach otworzyć nowe wielkie centra logistyczne w Polsce i stamtąd dostarczać towar również do niemieckich odbiorców.

 • Rekordowe zainteresowanie nową siedzibą Amazona

  Prawie 250 miast z Ameryki Północnej chce mieć u siebie nową siedzibę firmy Amazon, prowadzącej największy na świecie sklep internetowy. Firma poinformowała o rekordowym zainteresowaniu jej przyszłą lokalizacją.

 • Amazon stworzy w Polsce ponad tysiąc nowych miejsc pracy

  Amazon zapowiedział stworzenie w Polsce do końca 2016 roku ponad tysiąca nowych miejsc pracy. Teraz gigant zatrudnia w naszym kraju na pełny etat 4,5 tysiąca osób.

 • Amazon w Sadach koło Poznania już działa!

  Siedem miesięcy od wmurowania kamienia węgielnego i rozpoczęcia budowy, Amazon rozpoczął odbiór przesyłek w swoim pierwszym polskim centrum logistycznym w Sadach koło Poznania.

 • Amazon otworzy w Polsce trzy wielkie centra logistyczne

  Amazon planuje otwarcie trzech wielkich centrów logistycznych w Polsce do 2015 r. W ciągu trzech lat od ich powstania utworzone zostanie 6 tys. miejsc pracy - poinformowali w poniedziałek przedstawiciele spółki na konferencji prasowej w resorcie gospodarki.

 • USA: Otwarcie pierwszego sklepu Amazon Go - bez kas, bez kolejek

  W poniedziałek Amazon otwiera w Seattle w USA swój pierwszy sklep spożywczy, w którym nie ma kas, ani kas samoobsługowych - Amazon Go. Sklep ten może radykalnie zmienić funkcjonowanie tradycyjnych sklepów - podało BBC.

 • Panattoni zbudowało fabrykę dla Polaris Industries. 350 nowych miejsc pracy

  ...indywidualne zapotrzebowanie Polaris i specyfikę planowanej produkcji. Aktualnie Panattoni Europe realizuje 265 000 m kw. nowej powierzchni magazynowej w Polsce, w tym dwa obiekty dla firmy Amazon...

 • Budowę centrum logistyki w Kołbaskowie (Zachodniopomorskie) ogłosił w czwartek amerykański Amazon. W czwartym centrum w Polsce stałą pracę znajdzie 1000 osób.

 • Gdzie brakuje rąk do pracy? Oto najbardziej deficytowe specjalizacje w Polsce

  ...techniczne kierunki studiów, takie jak budownictwo, mechanika i budowa maszyn czy automatyka i robotyka należały w poprzednim roku do najpopularniejszych, na rynku pracy brakuje zdaniem pracodawców aż 21(...) Amazona. 2. Motoryzacja i nowoczesne technologie; 34 proc.; 2650 zł Zdaniem pracodawców przepytanych przez Work Service w sektorze motoryzacji i nowoczesnych technologii mają oni problem z obsadzeniem...

 • Koelner Polska, spółka wchodząca w skład grupy kapitałowej Rawlplug, dostarczyła zamocowania do centrów logistycznych Amazona budowanych we Wrocławiu i Poznaniu. O wyborze polskiej firmy zadecydowały deklarowana szybkość realizacji zamówienia oraz spełnienie rygorystycznych wymagań technicznych.