• Informacje na temat:

  amber energia

Artykuły na temat: amber energia
 • Celem zarówno pracowników, jak i osób zarządzających jest osiągnięcie wysokiej wydajności przy równoczesnym utrzymaniu niskich kosztów energetycznych ludzi zaangażowanych w wykonanie zadania. Paradoksalnie to właśnie energia, rozumiana jako zdolność do wykonywania pracy, a nie czas, jest podstawową walutą, którą można zamienić na wysoką wydajność. Można bardzo dobrze zarządzać czasem, zaplanować...

 • Amber Gold przy kryptowalutach to może być pikuś

  Po ostatniej fali spadków notowań posiadacze akcji we wszystkich krajach połączyli się w bólu z posiadaczami kryptowaluty bitcoin. Ale to poczucie straty to chyba jedyna rzecz, która łączy obydwa światy - oczywiście poza prawem popytu i podaży. Na giełdzie akcji i kryptowalut można dużo zyskać i dużo stracić. I tu, i tu, niektórych może zaślepić żądza zysku.

 • Siedem firm otrzymało nowe zezwolenia na działalność w ŁSSE

  ...produkującej nakłuwacze bezpieczne do użytku szpitalnego, spółce Sonoco Poland - Packaging Services produkującej opakowania oraz firmom Amber Energia Centrum Usług i Infosys BPO Poland świadczącym usługi(...) najemcą pow. biurowych jest spółka Amber Energia Centrum Usług.  Przez ponad 16 lat istnienia ŁSSE wydała dotąd 225 zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej. Firmy zainwestowały w niej ponad 10

 • Za 10 lat w Wielkiej Brytanii nie będzie już elektrowni na węgiel

  Wielka Brytania do 2025 r. zamknie wszystkie swoje elektrownie węglowe, w 2023 r. znacznie ograniczając ich działalność. Era węgla kamiennego to już przeszłość. Ceny elektryczności mają nie rosnąć.

 • Galeria Echo w Kielcach, jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w Polsce zrealizowane przez Echo Investment (GPW: ECH), otrzymało certyfikaty BREEAM In-Use z oceną "Very Good".

 • UOKiK będzie mógł nas lepiej ostrzegać

  W 2013 r. Polacy skarżyli się rzecznikom konsumentów najczęściej w sprawach związanych z zakupem obuwia, odzieży, sprzętu RTV i AGD oraz na świadczone usługi telekomunikacyjne - wynika z informacji UOKiK. Rzecznicy udzielili ponad 443 tys. porad.

 • Każda firma na rynku ma coś za uszami, tylko nie każda jeszcze dała się złapać

  Zatruwają, oszukują, okradają klientów i inwestorów. Czasami bezkarnie. Ale za ich istnienie nie obwiniajcie wolnego rynku.

 • Tak spektakularne upadki nie zdarzają się często. GetBack przewrócił się w ciągu kilku tygodni

  Jeszcze dwa miesiące temu spółka była jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży finansowej. Teraz walczy o przetrwanie. Pokrzywdzonych, włączając w to także posiadaczy certyfikatów funduszy inwestycyjnych, którymi zarządzał GetBack, może być około 20 tys. osób. Ostateczny bilans strat w dużym stopniu zależeć będzie od tego, jaką część wyemitowanych obligacji wykupi spółka.

 • Zbigniew Jakubas: Od 10 lat państwo nie jest partnerem dla biznesu

  - Każdy, kto zarabia powyżej 600 tys. zł rocznie, powinien od tej nadwyżki płacić 40-proc. podatek - twierdzi Zbigniew Jakubas.

 • Centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Amber realizowane w Kaliszu przez spółkę Echo Investment, otrzymało certyfikat BREEAM Interim z oceną "Very Good" i bardzo wysokim wynikiem - 67,15 proc.