• Informacje na temat:

  amber gold opinie

Artykuły na temat: amber gold opinie
 • Amber Gold: Sąd poddał się bez walki

  Do Sądu Najwyższego poszedł wniosek o przeniesienie sprawy Amber Gold do innego okręgu. Wygląda na to, że sąd oddaje walkowerem sprawę która lata budziła tak wiele kontrowersji.

 • Amber Gold niczego nas nie nauczyło. Właśnie rośnie nowa piramida finansowa, a co robią organy państwa?

  Sprawa Amber Gold niczego nas nie nauczyła. W stolicy konferencję dla ponad tysiąca osób zorganizowała firma DasCoin, którą eksperci nazywają piramidą finansową. Prokuratura tłumaczy, że dopóki nie zgłaszają się pokrzywdzeni, dopóty nie ma problemu.

 • Afera Amber Gold: Dlaczego klienci stracili oszczędności?

  Miały być gigantyczne zyski, bez ryzyka i z gwarancją w złocie, a skończyło się na największej aferze finansowej w Polsce. Teraz sprawą Amber Gold zajmie się sejmowa komisja śledcza. Czy można było tego uniknąć? Jak można bezpiecznie inwestować w złoto? I czy Amber Gold inwestowało w złoto?

 • Amber Gold przy kryptowalutach to może być pikuś

  Po ostatniej fali spadków notowań posiadacze akcji we wszystkich krajach połączyli się w bólu z posiadaczami kryptowaluty bitcoin. Ale to poczucie straty to chyba jedyna rzecz, która łączy obydwa światy - oczywiście poza prawem popytu i podaży. Na giełdzie akcji i kryptowalut można dużo zyskać i dużo stracić. I tu, i tu, niektórych może zaślepić żądza zysku.

 • Przestępcy gospodarczy od lat zdają się sprytniejsi niż organy państwa. Prokuratura postuluje, by to zmienić, powołując Instytut Ekspertyz Ekonomicznych.

 • Były szef KNF Stanisław Kluza pomagał funduszowi Abris

  Były szef nadzoru zaproponował Abrisowi pomoc w jego sporze z Polską. Stanisław Kluza przygotował ekspertyzę na korzyść funduszu , który walczył o 2 mld zł odszkodowania za działania polskiego organu.

 • Uważaj na szybkie pożyczki!

  Prezenty na święta, drogie lekarstwa, nagła awaria lodówki - wielu z nas przytrafiły się kiedyś nieoczekiwane wydatki. Niestety często w takiej sytuacji doradcą jest pośpiech. Skuszeni atrakcyjną reklamą podpisujemy umowę z firmą pożyczkową, a tak potrzebne nam pieniądze błyskawicznie trafiają na nasze konto. Miesiąc później zaczyna się płacz i zgrzytanie zębami. A przecież można było tego uniknąć...

 • RPP pozostawiła stopy procentowe bez zmian

  Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu nie zdecydowała się na zmianę podstawowych stóp procentowych. Stopy procentowe w Polsce nadal pozostają na rekordowo niskim poziomie. Stopa referencyjna wynosi 2 proc., lombardowa 3,00 proc, depozytowa 1,00 proc., a redyskontowa weksli 2,25 proc.

 • Adam Glapiński, prezes NBP: Wewnętrznych problemów w polskiej gospodarce nie ma

  - W moim przekonaniu kryzys finansowy jest już dawno za nami. Systemy bezpieczeństwa banków zostały tak rozbudowane, że nie grozi nam powtórka scenariusza ostatniego kryzysu. Niemniej wszyscy obawiają się, że będzie jakiś inny, np. związany z bańką spekulacyjną na rynku nieruchomości, z wysokimi wycenami aktywów finansowych, z tzw. kryptowalutami bądź z inflacją przyniesioną z zewnątrz - mówi w rozmowie z Interią, Adam Glapiński, prezes Narodowego Banku Polski, podczas Światowego Forum...

 • Sprawdzający samoloty i operacje w powietrzu Urząd Lotnictwa Cywilnego ma ogromne problemy kadrowe i nie może wykonywać wszystkich kontroli. Pilnie potrzebne są zmiany finansowania instytucji.