• Informacje na temat:

  analityk finansowy wynagrodzenie

Artykuły na temat: analityk finansowy wynagrodzenie
 • Najbardziej pożądani specjaliści IT w Polsce oraz ich wynagrodzenia

  ...wynagrodzenie.

 • GUS: Wynagrodzenie w czerwcu wzrosło o 6,0 proc.

  Przeciętne wynagrodzenie brutto w czerwcu wyniosło 4508,1 zł, co oznacza, że rok do roku wzrosło o 6,0 proc. - podał we wtorek Główny Urząd Statystyczny. Zatrudnienie rok do roku wzrosło o 4,3 proc.

 • Przeciętna płaca to już prawie 5 tys. zł. Czy wynagrodzenia nadal będą rosły?

  Przeciętna płaca brutto w sektorze przedsiębiorstw jest coraz bliżej granicy 5 tys. zł. Jak podał Główny Urząd Statystyczny, w marcu średnie wynagrodzenie wyniosło 4886,56 zł. Było o 6,7 proc. wyższe niż rok wcześniej. Gdyby to tempo utrzymało się dłużej, to wiosną przyszłego roku na trwałe statystyczna pensja wynosiłaby już ponad 5 tys. Jak szybko będą rosły pensje? Nie dotyczy to jednak...

 • Dlaczego należy porównywać wynagrodzenie w rynkiem? Szczególnie w branży IT

  Czy twoja firma ma problem z retencją pracowników? Czy macie trudności z rekrutowaniem wykwalifikowanych specjalistów? Malejące bezrobocie oraz rosnące wynagrodzenie sprawiają, że pracownicy nie obawiają się już zmieniać pracy.

 • Wynagrodzenia w bankowości w 2014 roku

  ...z nich zarabiała poniżej 2500 zł brutto. Niewiele wyższe wynagrodzenie dostawali pracownicy zajmujący się analityką finansową oraz kasjerzy. Na drugim biegunie znaleźli się pracownicy piastujący(...) w artykule : wynagrodzenie całkowite - miesięczne wynagrodzenie brutto przysługujące pracownikowi z uwzględnieniem wszystkich ruchomych dodatków pieniężnych, takich jak: premie, nagrody i inne...

 • Przeciętne wynagrodzenie w II kw. '19 wzrosło o 7,0 proc. rdr i wyniosło 4839,24 zł

  Przeciętne wynagrodzenie w II kw. 2019 wzrosło o 7,0 proc. rok do roku i wyniosło 4839,24 zł - GUS.

 • ​Maszynki do produkcji bankowców. Branża finansowa szkodzi gospodarce?

  ...w 2012 roku, po przeanalizowaniu sektorów finansowych w 21 krajach świata, ekonomiści udowodnili, że w momencie, gdy zatrudnienie w tej branży zaczyna przekraczać poziom 3,9 proc. siły roboczej(...) finansowych nie przyspiesza wzrostu gospodarczego. Sektor finansowy konkuruje bowiem z innymi gałęziami gospodarki o zasoby ludzkie" - czytamy w raporcie. Po drugie, boom kredytowy osłabia to, co uważane...

 • Rosną płace i liczba miejsc pracy

  Główny Urząd Statystyczny podał informację o wynagrodzeniu i zatrudnieniu w lutym. Średnia płaca w ubiegłym miesiącu była o 3,9 procent wyższa niż przed rokiem. Zatrudnienie wzrosło w ujęciu rocznym o 2,5 procent.

 • Wynagrodzenia w stolicy

  Jak co roku, największe zarobki odnotowano w Warszawie. Mediana płacy całkowitej w stolicy wyniosła w 2011 roku 5500 zł brutto - wynika z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak.

 • Czym jest uniwersalny dochód podstawowy? Nawet MFW zaczął go lubić

  Na naszych oczach temat uniwersalnego dochodu podstawowego (po angielsku UBI, Universal Basic Income) przechodzi z kategorii "fikcja" na półkę z napisem "ekonomiczne i polityczne non fiction". Rozwiązanie rekomenduje nawet Międzynarodowy Fundusz Walutowy.