• Informacje na temat:

  anders

Artykuły na temat: anders
 • W bloku przy ul. Andersa mieszkam od 20 lat. Naszym osiedlem zarządza Spółdzielnia Mieszkaniowa „Wspólnota” - opowiada Danuta Cieplok, 49 l., Będzin k. Sosnowca.

 • Zarząd Organic Farma Zdrowia S.A. informuje, że 24 maja 2018 r. Pan Michael Anders został powołany na Członka Rady Nadzorczej Organic Farma Zdrowia S.A.,...

 • Kelner na zlecenie

  ...kustosz Instytutu im. gen. Sikorskiego nie mógł uwierzyć w zbieżność nazwisk, zabrał mi tacę i przedstawił Irenie Anders, gdy wychodziła z biblioteki po powitalnym szampanie. Byłem tak zachwycony, że nie zwróciłem uwagi na księcia Kentu prowadzącego generałową pod rękę. Starsza pani, druga żona gen. Andersa, która przebyła z nim całą wędrówkę od wyjścia z Rosji, przez Iran do Wielkiej Brytanii...

 • Wielka Brytania będzie po opuszczeniu UE dążyła do strategicznego partnerstwa z Polską - ocenił podczas debaty w Warszawie nt. możliwych konsekwencji Brexitu, Daniel Kawczyński, deputowany do brytyjskiej Izby Gmin polskiego pochodzenia. W dyskusji wzięła udział minister w KPRM Anna Maria Anders.

 • Potęga siwizny

  Partners, prywatna firma inwestycyjna, która zarządza pieniędzmi dla holenderskich gigantów emerytalnych APG i PGGM, ogłosiła w kwietniu, że nabyła Grupę Hans Anders, północnoeuropejskiego detalistę w branży...

 • Łotwa - były szef NATO wzywa do reformy systemu bankowego

  Były sekretarz generalny NATO Anders Fogh Rasmussen wezwał premiera Łotwy Marisa Kuczinskisa do utworzenia międzynarodowej grupy, która oczyści łotewski sektor bankowy oskarżany m.in. o korupcję i pranie brudnych pieniędzy - poinformowała w tym tygodniu agencja AP.

 • Anders, senator i minister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów wskazuje, że umowa podpisana w ubiegłym miesiącu podczas Światowej Konferencji Gazownictwa (World Gas Conference) w Waszyngtonie przez polską spółkę PGNiG z dwoma amerykańskimi producentami skroplonego gazu ziemnego (LNG) - Port Arthur LNG oraz Venture Global LNG - o dostawach, począwszy od 2022 r., w sumie 4 mln ton LNG rocznie to

 • Powstaje Polsko-Amerykański Komitet Obywatelski na Rzecz Zniesienia Wiz do USA dla Obywateli Rzeczpospolitej Polskiej. W Warszawie podpisano oświadczenie w tej sprawie.

 • W zamian za dodatkowe kontrole żywności, bojkot produktów. Polscy rolnicy chcą, by Czesi odczuli na własnej skórze nierówne zasady konkurencji. To pokłosie instrukcji czeskiego rządu. Ta nakazuje wnikliwe sprawdzanie jakości naszych wyrobów. Do dokumentu jako pierwsza dotarła na początku grudnia Informacyjna Agencja Radiowa.

 • Trump: Będziemy konkurować z Rosją na rynku gazu w Europie

  - USA są teraz jednym z największych producentów gazu i będą z Rosją konkurować na tym rynku w Europie, gdy powstanie gazociąg Nord Stream 2 - zapowiedział prezydent Donald Trump po zakończeniu rozmów z rosyjskim przywódcą Władimirem Putinem.