• Informacje na temat:

  aplikacje na tablet android

Artykuły na temat: aplikacje na tablet android
 • ...tablet albo kalendarz. Można nawet kupić specjalny zegarek z miejscem na malutką kartę PayPass. Płać zbliżeniowo i bezpiecznie Na co trzeba uważać? Ponieważ część transakcji odbywa się off-line(...) Niektóre aplikacje, np. IKO, umożliwiają przelanie pieniędzy na numer telefonu – nie musisz znać numeru konta bankowego danej osoby. Wystarczy uruchomić aplikację, wybrać opcję „Przelewy”, podać...

 • Prawie miliard telefonów z Androidem zagrożonych po decyzji firmy Google

  Ponad 900 milionów użytkowników smartfonów na całym świecie może być bardziej narażonych na cyberataki. To efekt decyzji firmy Google o wycofaniu wsparcia informatycznego dla urządzeń z programem operacyjnym Android starszym niż wersja 4.4. Uchronić przed ewentualnym zagrożeniem może instalacja nowszej wersji systemu lub odpowiednich aplikacji ochronnych.

 • Co zagraża firmowym urządzeniom mobilnym?

  ...z internetem za pomocą swoich telefonów komórkowych. Dzięki smartfonom, laptopom i tabletom mogą być cały czas w kontakcie ze współpracownikami i partnerami biznesowym. Używanie takich rozwiązań to jednak nie tylko korzyści, to także zagrożenia. Cyberprzestępcy na bieżąco dostosowują swoje metody do nowej rzeczywistości. Opracowują nowe strategie ataków, tworzą wirusy i złośliwe aplikacje - niektóre...

 • Uważaj - co klikasz w aplikacjach Prisma oraz Pokenom Go.

  W ostatnich dniach duże zainteresowanie internautów wzbudziły warunki korzystania z aplikacji Prisma oraz Pokenom Go. Czy ich regulaminy rzeczywiście coś wyróżnia? Tylko one zagrażają naszej prywatności i narażają nas na nieprzyjemne konsekwencje lekkomyślnego udostępniania danych osobowych?

 • Wszystko w jednym: Telewizor, konsola i komputer

  To rewolucja na rynku RTV. Philips w drugim tygodniu czerwca wprowadzi do sprzedaży w Europie odbiorniki z systemem operacyjnym Android.

 • Inteligentna waga z system operacyjnym Android zastąpi kasjera

  Sztuczna inteligencja wkrótce odmieni sposób, w jaki robimy zakupy. Na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań, które automatyzują procesy zakupowe. Amazon rozszerza sieć inteligentnych sklepów Go, Wallmart wykorzystuje SI do przewidywania, kiedy należy dotowarować sklep, a inteligentne wagi oraz kasy wyręczają kasjerów.

 • Pod wirtualną lupą

  Życie milionów Polaków jest codziennie i precyzyjnie monitorowane, choć żaden z nich wprost nie wyrażał na to zgody. Posiadacze tych danych wiedzą o naszym życiu więcej, niż my sami, ale jest to całkowicie legalne. Mamy się bać? Niekoniecznie.

 • Dążąc do pełnej cyfryzacji swoich systemów zarządzania, Ekopol Górnośląski Holding SA wprowadził aplikację BlackBOX Mobile na urządzenia oparte o system...

 • Spółka Lotos Asfalt, jako jedyna firma na polskim rynku, oferuje sprzedaż asfaltów poprzez dedykowaną aplikację na urządzania mobilne.

 • Serwis zakupowy Ceneo.pl otrzymał nagrodę główną w kategorii m-commerce podczas Gali konkursu E-commerce Awards organizowanego przez Polską Izbę Gospodarki Elektronicznej, największą w kraju instytucję branżową. Nagrodę przyznało jury złożone z ekspertów doskonale znających polski rynek handlu elektronicznego.